SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suwnica smitha

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Mam pytanie, czy na suwnicy mogę ćwiczyć klatkę piersiową na płasko i skosie górnym ?

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
mozesz

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
A zasadniczo to różni się to od zwykłego wyciskania ? Pytam bo nie kupuje na razie stojaków, tylko suwnice i ławke do niej bo będe mógł robić klatkę, barki, nogi(przysiady).

Zmieniony przez - iceman20 w dniu 2010-04-02 15:54:33

Zmieniony przez - iceman20 w dniu 2010-04-02 15:54:42

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
rozni sie troche od "standardowego" wyciskania, gdyz przy wyciskaniu na SS ciezar prowadzisz w jednej plaszczyznie, a przy zwyklym wyciskaniu zawsze sa pewne odchylenia od pionu- bo tak wygodniej. teoretycznie jest to dobre, bo wtedy miesnie powinny rozwijac sie rownomiernia, ale genetyka jest niestety inna...
ale maszynka wlasnie do tego jest stworzona, zeby w jak najwiekszym stopniu niwelowac rozne niedoskonalosci cwiczacego.

teść z oma na mecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o odp. Trenuję "na masę" - czy można HMB

Następny temat

Mogę trenować dwa razy w tygodniu biceps ???

WHEY premium