SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massdrol- pytanie do tych ktorzy jedli

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
nie nie na raz albo 2 paczki epi albo 2 paczki hdrola ale to i tak ci dokładnie 2 nie wyjdzie tylko jedna i z połowa drugiej poczytaj w dopingu jest wiele tematów apropo hdrola i epi jak brac na 1 cykl pozdro

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
witam wszystkich,mam pytanko,co byscie proponowali za oslonki na bebechy bo biore massdrol i bebechy sie odzywaja,poratujcie.pozdro

rafi25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
duzo wody sok z żurawin lecytyna , kreon 10 000 albo pankreatyna jak dostaniesz na trzustke essencial ale najlepiej harpagen jak juz prze***ane z wątrobą , omega 3 serducho , czosnek na ciśnienie , kompleks witamin grupy B Cynk magnez wapno :D pozdro to takie podstawowe mysle . Rutinoscorbin :D

Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-06-08 12:37:23

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
ladnie widze ladnie... na pierwszy rzut proponujesz mlodemu dwa ph... niech najpierw sobie wezmie jeden i oceni ofekty, i wogole a potem jak bedzie chcial to zrobi sobie cykl na 2 srodkach tego typu... u mnie wlasnie chlopaki wchodza w cykl na massdrolu i jestem ciekawy jakie odczucia beda mieli.. ale jak co bede pisal, ja osobiscie dzis skonczylem cykl... od niedzieli zaczely na******lac ostro bebechy i nie wiem do konca co moze byc przyczyna. przypuszczam ze x-pand ktorego dozucilem ale pewnosci nie mam... zobacze pozniej bo wlasnie sie ubieram do lekarza i wszystko sie okaze. ogolnie mam na 11.45 wiec troche spozniony ale to nic... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
leee nie zauwazylem 9 stony strony..:pdokladnie to co pisze czemon... ja dotego biore hepatil z witaminami i liv52 zaczne brac za 4 dni jak sie hepatil skonczy jako regenerujace...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
ja wlasnie od pon szamie mdrola...jak bedzie szło to dam znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
lepiej sie dobre rzczy na flaki zaopatrz :D pozdro :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
mam esseliv'y do tego, po cyklu hepatil

Zmieniony przez - Certik w dniu 2009-06-09 13:56:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
i myślisz że wystarczy ? mdrol to nie cukierki ;d sam sie przekonałem ostatnio gdy na ostrym dyzuze wylądowałem ale nie jestem pewnien czy przez niego na 100% ale mysle ze przez to poczytaj w temacie o mdrolu w dopingu co kolesiowi nerki itp wysiadają i nie jest to jakiś wymysł. najlepiej brac SAA i sie nie *******ić

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
wrocilem od lekarza i mam grype zoladkowa... hehehehe juz myslalem ze mi tak po flakach pojechalo, normalnie az sie usmiechlem u doktora, hahaha ale nie moge wcinac bialka, a to cios jak nie wiem bo bialko potrzebne;( ale to nic, tylko 3 dni i wracam do poprzedniej diety, teraz jakies copy pojem i sie troche oczyszcze, odblok zaczynam i jestem ciekaw ile zostanie ze zdobyczy;D hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

długie estry - nie ?!?

Następny temat

Cykl Propionat + Metanabol

WHEY premium