SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massdrol- pytanie do tych ktorzy jedli

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
witam rafi,ja jestem juz w polowie cyklu i jade na massdrolu i locze z nim suplement na mase i jestem bardzo zadowolony z massdrolu,sa duze efekty i polecam,ale bedzie widac dopiero naprawde po calym cyklu,to tez zalezy jak dawkujesz ale polecam.pozdro

rafi25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
yhm, okey, wrazie co napisz po calym cyklu jak to tam wyglada... a na mase co masz dokladnie? bo ja chce cos na bazie bialka serwatkowego bo w innych postaciach bialko (np. gajnery) moj organizm nie przyjmuje w pelni i wiecej sie nalatam do kibla niz przyswoje... pozatym witamina b12 w szczalach i jakies bcaa .... mowisz ze zalezy jak dawkujesz... a jak Ty zaczeles? od 1 czy odrazu od 2 szt? jakie bierzesz oslonki bo podobno flaki nap......laja w huu...
aaa i odpowiedz jeszcze do deki co pytales.... zalezy jaki dlugi cykl przewidujesz... do 6 tygodni mocno nie blokuje ale jak chcesz cykl dluzszy(8-12 tyg) to blokuje bardzo mocno! jak chcesz to podaj meila to Ci przesle bardzo fajna ksiazke... w najdrobniejszych szczegolach jest wszystko napisane, skutki uboczne i takie:D pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
hey,ja jak zaczelem brac massdrola pierwsze 3 dni bralem po jednej pigulce ale puzniej przeszlem na 3,w dni treningowe 3 a dni nie treningowe 2 czasami 1 bo nie chce zeby organizm sie przyzwyczail wiesz co mam na mysli,na oslone bebechow jem duzo jogurtow i pomaga,a puzniej na odblokowanie clomid przez nastepny cykl.suplemanty to jem z olimpa TOP MASS i to jest na uzupelnienie,w 3 tygonie nabralem wage 10 kg i idzie do przodu,a na droga polowe cuklu bede bral m-drola i slyszalem ze to jest to samo ale okaze sie.tak to prawda ze bebychy nap.i.e.r.d.a.l.a.j.a,pozdro

rafi25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
hehe wszystko wiem... jak co napisz po cyklu to co mnie najbardziej interesuje... czyli w jak stabilnosc przyrostow i ile z tego co zrobilem dales rade utrzymac, na jakiej diecie o ile wogole byla, i ogolnie czy waga szybko spada i jak sila, o ile i w jkaim tempie spada...? aaa i wypelnij profil albo napisz swoje wymiary, wage bo ja jestem chudy i mam kosmiczne problemy z przytyciem wiec raczej watpie czy tez mi sie uda zrobic tyle co Tobie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
rafi jestes idiota to nie są zabawki typu 300 gram kretki czy tym podobne , nie rozumiem po co ładowac takie rzeczy skoro przy twojej wadze idzie wszystko zrobić na diecie plus dobrze dobrane odżywki

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
ok napisze jak skoncze cykl,za 6 tygodni koncze cykl to napisze.CZEMON a powiem ci tam, massdrol to tez jest na bazie odzywki tylko w kapsulkach i sa silniejsze itd rozumisz,jak nie brales to nic nie mow.pozdro odezwe sie po cyklu

rafi25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
massdrol to odżywka ? hahah ładnie zapakowane SAA i tyle i to nie zabawka dla takich dzieci ajk wy po 65 kilo przy 180pare . popatrzcie troche na swoje zdrowie , ale co ja wam będe gadał ,.
a tak pozatym w PH tez sie bawiłem ale nie ma sensu
1

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12032
co powiecie jakby do wina i prolo wziac ten no... m-drol no ten prohormon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
myślę że nie ma sensu ale jak chcesz na kicka to bier

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Ten M-Drol to jeden z najmocniejszych cukierkow jakie jadlem.Robie juz na tym druga kuracje i efekty naprawde swietne mimo ze zeszlem z propa i NPP. Po tyg nabity i wyzylowany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

długie estry - nie ?!?

Następny temat

Cykl Propionat + Metanabol

WHEY premium