SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass - Kosmo22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
I Dzień

zrobiłem pierwszy dzień tak jak było napisane i nic nie poczułem po tym treningu bardzo leciutki trening.. nic po nim nie poczułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
to moze dales za male obciazenia ;p to tylko moja opinia ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
dałem obciązenie na maxa jakie moge podniesc i poprostu nic nie poczułem jak trenowałem mój plan po treningu wszytko mnie bolało miesnie pulosowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
macie jakis atlas ćwiczenia zeby zobaczyc jak te ćwiczenia wykonywac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Atlas ćwiczen wpisz w google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
oki wszytko mam dałem duzo obciązenia i wszytko mnie boli mięśnie pulsują jest spoko :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
dodałem serie bo za mało było jak było 6 serii to teraz zrobiłem 9 :D i narazie idzie spoko zrobiłem sobie diete dałem do ocent i pije codziennie z mliekiem białko Olimp sojavit 750g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Zobaczyłeś jakieś efekty po tym treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
nom duże efekt nawed są :D łapa rośnie klata tesh wszytkie mięsnie bolą po treningu :D jest spoko zrobiłem diete jade na diecie codziennie :D i pije z mleczkiem 2 razy dziennie Olimp sojavit 85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
hej trenuje ten plan jush ponad 2 miesiące w bicepsie i innych poszczególnych czesciach ciała jest duża poprawa....ale w klatce piersiowej nic zero tak jak bylo kiedys :((: pomocy co zrobić ??? zeby cos urosło ;p;p


Zdawało mi sie ze klata urosła ale lipa nic

Zmieniony przez - kosmo22 w dniu 2008-05-05 23:19:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Do Oceny prosze sprawdzic

Następny temat

MASS - Harrods

WHEY premium