SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa stoi w miejscu...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Saida z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Witam, jestem nowy na forum, ale mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Ćwiczę regularnie od 20 czerwca. W jakieś 2 miesiące zrobiłem masę z 62kg na 70kg, ale teraz mam już miesiąc przestoju, czasami wejdzie mi 70,5kg, czasami spadnie do 69,5kg. Jem w sumie porządnie, rano jajecznica (4-5 jaj) potem piję koktajkl (SCITEC WHEY ISOLATE), na obiad różnie (kurczak, ryba, ogólnie staram się o mięsne rzeczy + ryż, surówki etc), następnie koktajl (jeśli jest to dzień treningowy to po treningu + banany) i na wieczór jajecznica/jogurt (różnie to wygląda) + przed snem shake. Chciałbym zrobić te 8kg beztłuszczowej masy, ale jak mówię od miesiąca nic się nie dzieje. Miałem też whey pure issolate 95 + monohydrat kreatyny (razem brałem miesiąc). Więc co zrobić, żeby nie stać w miejscu? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Dodam jeszcze, że ostatnie 2 czy 3 weekendy były takie, że nie mogłem nic nie wypić (%), nie było tego dużo, ale jednak te 3-4 piwka weszły w week no i po tym mi spadło nawet do 69.3kg, teraz spadków nie ma, dobiłem znowu do 70kg równo i znowu stoi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Zaczac od zbilansowanej diety, bo ta wola o pomste do nieba.. 3 szejki dziennie przy takiej masie? Spokojnie moglbys to z miesa dostarczyc, nabialu. Poza tym dieta wyglada na monotonna, a taka prowadzi do niedoborów. Rozpisz przykladowy dzien w zrzucie z potreningu, uwzglednij warzywa/owoce i bedzie mozna wiecej powiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tylko że ten dział dotyczy IF - okresowego postu!

on w Twoim przypadku Ci nie pomoże

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Jak mówiłem jestem tu nowy więc nie ogarniam jeszcze forum całkowicie... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
W zrzucie to chodzi Ci o jakieś tabelki? Czy po prostu tu opisać wszystko co jem dokładnie? :) i proszę wybaczcie, ale jestem na forum od dziś, ćwiczę 3 miesiące więc nie oczekujcie ode mnie, że będę wiedział wszystko o wszystkim :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
a co do tych szejków to producent pisał 3x dziennie 25g w 300ml wody to tak robię : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html

Ale tak jak powyzej, jestes ekto i chcesz masowac to raczej nie ten dział ;) Poza tym lektura podwieszonych w dziale odzywianie, bo wszystko wyglada slabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
oke, ogarnę to i wstawię : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny:

Następny temat

Dieta Na Mase

WHEY premium