SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa po dwóch cyklach kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3611
Jestem po drugim cyku kreatynowym (Trec CM3). Między dwoma cyklami było kilka miesięcy przerwy. Pierwszy cykl przyniósł naprawdę spore efekty masowe i siłowe, drugi podziałał już znacznie słabiej. Moje pytanie: co teraz? Kolejna kreatyna nie ma z pewnością sensu. Zależy mi na masie.

If you want a thing done well, do it yourself.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznijmy od tego czy przy drugim cyklu byla dieta?? jesli nie bylo to sie nie dziw ze efekty marne... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na pocztku wszystko latwo przychodzi - pozniej trzeba sie starac.

na dodatnim bialnsie kalorycznym nie ma szans by masa nie szla. kreatyna zawsze dziala - nic mocnjeszego niz kretka (i preparaty oparte na tej substancji) w legalnym wspomaganiu nie istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3611
Panowie, błagam... oczywiście, że była dieta.

Za trzecim razem kreatyna nie będzie działać tak samo jak za pierwszym. Nie ma sensu jej łykać skoro efekty masowo siłowe będą takie same jak przy braku suplementacji kreatyną. Jak mówię, już przy drugim cyklu było słabo.

Zastanawiam się nad innym suplementem. HMB? Nie wiem, poradźcie coś.

Zmieniony przez - kropekkom w dniu 2009-02-20 16:31:32

If you want a thing done well, do it yourself.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
musiales miec slabą diete/trening/regeneracje lub byles chory dlatego slabe efekty

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
hmb nie ma wplywu na mase. masa rosnie od kalorii - mozliwe ze dieta byla - ale jesli masa nie szla - przyczyn nalezyszukac wlasnie w ilosci kalorii.

mozliwe tez ze przerwy pomiedzy kreatynami bylyzbyt krotkie, albo w czasie przerwy jadles suplement ją zawierajacy (nap wieksze ilosci jakiegos gainera z dodatkiem kretki). ja cwicze siedem lat jadlem juz rozne wynalazki i chetnie wracam do mono - i ciagle kopie jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3611
Ok, rozumiem. Przerwa między dwoma cyklami trwała prawie 3 miesiące.

Brałeś mono, ja brałem jabłczan. Czy rozsądnie będzie przerzucić się z jabłczanu na mono? Jeśli tak, to po jakim czasie zacząć nową suplementację.

If you want a thing done well, do it yourself.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja po jablczanie to tylko sraczke mialem, a efekty na -

bierz mono a efekty napewno będą, odczekaj ze 2 miesiace od ostatniego cyklu i jedz na mono

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3611
Ok. A czy mogę sobie przez te 2 miesiące jechać na gainerku Mass XXL?

If you want a thing done well, do it yourself.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
możesz... to tylko jedzenie w proszku.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
rozsadnie. zmieniaj formy, testuj, kombinuj z dawkami.

nie czules w ogole dzialania kreatyny (wplyw na sile/wytrz silowa)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostrowia pomoc

Następny temat

Czy moge polaczyc cell-tech do zestawu....?

WHEY premium