SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moge polaczyc cell-tech do zestawu....?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 480
Witam !!! Biore juz 3 tygodnie - mono , gain bolic , aakg , amino , vitamin & mineral , teraz dokupiłem drugie 4kg gain bolica,mam wszystko rozpisane co i jak pobierać, moje pytanie to czy moge do tego zestawu dokupić cell-tech hard-core(promocyjna cena).Wiele czytałem na temat łączenia mono z celltechem sa to raczej mieszane wypowiedzi , wiec może tu ktoś mi doradzi czy jest sens łączenia jeszcze do mojego zestawu, moj cel - masa.A i takie pytanko, mam glutamine i nie wiem czy tez teraz ją łączyć.Podobno czym więcej na raz tym lepiejDzięki za podpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Jak atrakcyjna cena to kupuj będziesz miał na następny cykl,
a ten dociągnij do końca tak jak jest.
Glutaminę możesz dołączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
glutamina IMO zbedna. ale jak masz (sprzedaj lub) bierz

celtecha mozesz dorzucic, mozesz zostawic na zaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 480
celltech ma ważność jeszcze 5 miesięcy(dlatego cena promo),wiec skończę ten cyklik za jakieś 3-4 tyg,chyba bo mam 300gr mono i biore 10-13 gr dziennie to starcza na dłużej, i nie wiem teraz jak to dalej rozplanować, ma ktoś jakiś pomysł bo promocja z celtechem szybko znika i nie wiem co robić?A i jescze do tego zestawu mam carbo biogenixa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa po dwóch cyklach kreatyny

Następny temat

SUPLEMENTY NA RZEŹBE

WHEY premium