SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa i bieganie...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Witam mam 19 lat, jestem tutaj nowy więc przepraszam jeśli źle wybrałem miejsce do umieszczenia postu.

A więc... mam 19 lat 180cm wzrostu ważę 96kg . Na siłownię chodzę od 3 miesięcy i jakieś efekty wizualne zaczynam powoli obserwować. Zacząłem zdrowiej jeść, typowo na mase ale zdrowo. Od dwóch tygodni przyjmuje kreatyne.
Jednak przeszkadza mi ten brzuszek. Czy dobrym pomysłem jest zaczynanie teraz biegania? Czy zrobić to powiedzmy za miesiąc dwa? Boje się że cały (mały ale jednak) progress na siłowni zniknie. Pomocy? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zacznij od marszow/spacerow, jak bedziesz trenowal silowo dalej, to progres nie bedzie znikal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
inna sprawa ze robiac mase nie zredukujesz jednoczescie tluszczu, i pytanie co powinno byc teraz Twoim celem jesli piszesz ze brzucha troche jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Myślę że do końca stycznia będę skupiał się na budowie masy a w lutym postaram się zrzucić ten brzuch . I powrócę ponownie do zdrowej masy tak aby nie pojawił się brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dodanie marszów już teraz by adaptować układ ruchu nie stoi na przeszkodzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Marsze/rower będę działać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
smialo tez juz powoli zaczynam krecic co nieco%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przygotować się do aero, poprawić wydolność itp. jak najbardziej natomiast nie zredukujesz przy robieniu masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porpawa treningu na redu FBW

Następny temat

Stabilizacja kolan

WHEY premium