SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa dalej ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Witam , dalej masować ?
p.s obecnie moje bicepsy to już wyrównane 35 , i myśle że z pleców moge być najbardziej zadowolony :D













a pozwoliłem wstawić sobie zdjecie przed wzięcem sie za siebie gdzie mój bf to było może nawet z 28 % :D
Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2015-05-08 17:59:51




Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2015-05-08 18:05:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Ile czasu masujesz/redukujesz? Jak wygląda twój trening?

ps: siedź mniej czasu przed komputerem a więcej się ruszaj, bo widać po łokciach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
fbw , na tej kartce od dietetyca tam napisałem wszystko , niby masuje a wyszło to z spadkiem tłuszczu i wzrostem masy miesniowej ;D , a przy zdjęciach sie poprostu nie umyłem dokładnie po wfie XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
W takim razie nastawiałbym sięna dalsze masowanie dodając do fbw np 2xtyg trening tlenowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
trening tlenowy? pierwsze słysze :O możesz mi w skrócie wytłuamczyc co to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
a mówi Ci coś trening aerobowy lub cardio? To jest to samo, czyli trening ruchowy polegający na utrzymaniu podwyższonego tentna jednak o odpowiedniej intensywności np. bieganie, pływanie, orbitrek, jazda na rowerze itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Ok dziękuje za rade , a jeszcze takie pytanie nie uważacie że jak na 8 prawie 9 miesięcy ćwiczeń to słabizna ( brzuch robie dopiero od miesiąca :D )? Dodam tylko że z genetyką to dobrze mam tylko jeśli chodzi o plecy bo reszta moim zdaniem jest taka sobie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Nie od razu kraków zbudowali ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan redukcyjny do sprawdzenia

Następny temat

Trening redukcyjny

WHEY premium