SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy rzeźba

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Mam 173 cm wzrostu i ważę 80kg i teraz mam do was pytanie masa czy rzeźb?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
To podaj jeszcze poziom zatłuszczenia

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
sam o tym decydujesz, trenujesz jak chcesz i co chcesz. Kogo to obchodzi?
Dla jednego ideałem będze bf9% a innemu to bedze zwisało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
Ja przy takim BMI postawił bym na rzeźbę. Będzie zdrowiej ładniej i lekko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
haha i co Ci z tego BMI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
do tego, że jak nie ćwiczył nigdy ten człowiek to wątpię aby przy takim wzroście tam była sama masa mięśniowa bo na pewno jest tłuszczowa więc moim zdaniem zrobił bym na jego miejscu rozwiązanie aby nie mieć nadwagi ?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
nic o nim nie wiemy wiec udzielanie mu jakichkolwiek porad nic nie da. A Ty z góry założyłeś że wszytko ma na brzuchu. To by nie pytał o masę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
najprościej będzie jak da foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
hmm no nie wiem ale gdyby ćwiczył to nie wierze że się tak zapędził w ćwiczeniu że jego waga to praktycznie sama masa mięśniowa i teraz by jeszcze pisał czy masa dziwne raczej można założyć że to raczej tłuszczyk i nie chce nikogo obrażać tylko moje założenia to są bo po za tym sama jego wartość BMI wskazuje na nadwagę a że kolega nie napisał żadnych dodatkowych informacji to można założyć coś no ale zdania oczywiście są zawsze podzielone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
Ciekawe czy da czy nie. Może tylko założył temat zobaczył pierwszą odp i już odechciało koledze podawać reszty info i zrezygnował już z masy albo rzeźby i nie odwiedzi tego tematu już :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boks

Następny temat

Co robic

WHEY premium