SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy redukcja ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa albo redukcja

Waga

52

Wzrost

159

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Ćwiczenia co dwa fni

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Wszystko ok

Stosowana lub planowana suplementacja

Kreatyna monohydrat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Domin2378
To ile kcal mam dziennie spożywać ?

musisz policzyć zapotrzebowanie
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne__jak_je_wyliczyć-t276436.html

zastanów się tez nad wdrożeniem pełnego teningu siłowego, bo na drążku i hantlach cudów nie zdziałasz w pracy nad sylwetką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1010
Tak tylko siłownie są zamknięte ale poza hantlami i drążkiem robię z własną masa ciała ćwiczenia a i jeszcze 1 pytanie czy takie gumy coś dadzą ?https://allegro.pl/oferta/zestaw-5-gum-oporowych-do-cwiczen-fitness-9687682933?utm_medium=app_share&utm_source=facebook 

Domin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli nie masz możliwości korzystać z siłowni to takie gumy się sprawdzą, najgorszy trening to ten niewykonany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1010
Ok dzięki za poradę myślę że przez miesiąc coś działa z hantlami 2x10kg drążkiem i gumami oporowymi a później to na siłownię czekać aż otworzą :)

Domin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1010
A jeśli chodzi o moje zero kaloryczne to 2880kcal

Domin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1010
To tyle wiem z tego ile mam dodać do tego zapotrzebowania kalorie ?

Domin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na początek do swojego zera dodaj ostrożnie 200kcal i obserwuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Z tego co zaobserwowałem, to większość siłowni/fitness klubów otworzyła się już (z tych mniejszych) lub otwiera się lada chwila (z tych większych). Gdzie dokładnie mieszkasz, że wszystko u Ciebie pozamykane? Bez wątpienia solidny trening siłowy będzie podstawą kształtowania sylwetki i na nim polecam się skupić. Można ewentualnie przeczekać ten okres trenując z gumami, ciężarem własnego ciała, czy na drążkach dostępnych w wielu miejscach.

https://potreningu.pl/articles/6399/jak-trenowac-z-gumami-najlepsze-cwiczenia-z-gumami 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1010
mieszkam w mieście ale dopiero otworzyć mają 27 grudnia tak jak jest w obostrzeniach napisane ....

Domin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1010
Ale myślę z. Hantlami 2x10kg+gumy oporowe+dróżek to do tego czasu coś zdziałam

Domin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z redukcji na masę.

Następny temat

Dieta początkująca

WHEY premium