SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski przedłuża umowę z KSW %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
pudzian raci, podzian nikty cie nie zdradzi.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dziwi mnie, że patrzycie na to, kto w jakich koszulkach chodzi, co myśli przysłowiowy Kowalski, zamiast na jakość gal.
Jest Pudzian= jest kasa= są walki dla prawdziwych fanów MMA.

Kto tego nie rozumie, po prostu nie pojmuje podstawowych prawideł rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mnie zawsze będzie ciekawiło co prezentuje już choćby ze względu na jego siłę. Basa Ruttena zresztą też.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
Pozwolę sobie też dorzucić swoje 3 grosze. Otóż zasadniczo zgadzam się z tym co powiedział sava9e.
Jednak najważniejsza sprawa jest taka, że ocenianie na dzień dzisiejszy szans Pudziana to jak przepowiadanie pogody na Kamczatce za 2 lata. Chyba nikt nie ma wątpliwości że ze swoimi parametrami z poprzednich walk (siła, wytrzymałość siłowa, kondycja, szybkość i technika) nie miałby szans absolutnie z żadnym z wymienianych przez Was zawodników.
Natomiast na moje oko jest duża szansa, że przez ten rok poprawił kondycję żeby wytrzymać te kilka minut, w końcu schudł do tych ok 110kg ze 135, może podstawowe ciosy i chwyty też ćwicząc te parę miechów już umie. I w takim przypadku jest już szansa na to, że jak dostałby jakiegoś profesjonalistę typu Sylvia, to przynajmniej nie poddałby się a chociaż prowadził względnie wyrównaną walkę, a nie dał się tak zdominować.
Tak naprawdę nie mamy bladego pojęcia co Pudzian zaprezentuje ani nie wiadomo kto ma być jego przeciwnikiem- póki go nie poznamy to chyba nie ma za bardzo co się ekscytować bo równania z dwiema niewiadomymi to chyba jeszcze nikt nie rozwiązał. Jak poznamy przeciwnika będziemy mogli snuć wszelkie wizje, strategie i hipotezy dotyczące walki.
Oczywiście mu kibicuję, bo mimo że można mieć do niego pewne zastrzeżenia, jest facetem który dla naszego społeczeństwa zrobił wiele dobrego. Pozdrawiam

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Ja w pewnym sensie jestem pudzianowi wdzieczny
to po obejrzeniu jego walki z ciekawośći tak naprawde zainteresowałem sie MMA
i od tamtego czasu trenuje i oglądam poważne gale a nie stereotypowe ośmieszanie mma
gdyby nie on pewnie bym tu nie pisał
oczywiście jego ambicje na mistrostwo swiata na poczatku kariery były niedorzeczne
ale teraz spokorniał i wziol sie za trening
mistrzem nie bedzie ale dołoży swoje 3 grosze do promowania mma w jaki kolwiek sposob
a to ktos sie zainteresuje i spojrzy głebiej (tak jak ja)
albo po prostu ludzie obejrzą freak show i dadzą KSW kase na sprowadzanie zawodnikow na walki dla innych (błachowicz, mamed)
zawsze jestem ciekaw co pudzi zaprezentuje
oby KSW nie przesadzilo z tym przeciwnikiem dla niego

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
ktos tu wspomnial ze dzieciaki chodza w bluzach manto, otoz nie poniewaz marka manto swoje kosztuje (shirty od 50 zl sie chyba zaczynaja) i lepiej mu kupic shirt mma za 10 zl z bazaru no chyba ze ma dzianych rodzicow
ps
znow sory za bledy ale pisze klawatura ekranowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nastka powinni mu dać - niech się wykaże....Nastek ofcourse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nastek by dostał:P ale to by był dopiero freak show

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nastek by dostał.... Gratulacje od Kawulskiego.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
z Nastkiem raczej marnie jego szanse widze

Z tego co wiem to Nastek na Fighters Arena Lodz nie wystapi wiec jest wolny.

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2011-03-04 20:23:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

k.o.

Następny temat

Dżentelmen Bisping

WHEY premium