SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

k.o.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Mam pytanie. Może głupie ale mam..

Czy przykładowo ważący ok. 90 kg(jest już z czego uderzyć) człowiek z dobra techniką ciosu gdy uderzy dobrze załóżmy na szczękę, z taka sama łatwością znokautuje przeciwnika ważącego 70kg co 120kg ?

..a może ważący 70kg bokser jest w stanie jednym uderzeniem zgasić światło 130 kilowego chłopa ?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11070
Pytanie było o typa 90kg więc przykład raczej dobry ;) pozatym potwierdza tezę trenera Mike'a. Z resztą przytoczyłem akurat ten przykłąd, bo sytuacja miała miejsce niedawno i wciąż mam to przed oczami!

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet 60kg jak dobrze trafi na szczękę 150kg chłopa to gasną światła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
spoko. dzięki za rozwianie wątpliwości.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25037
FOD sog za avatar :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet60kg jak dobrze trafi na szczękę 150kg chłopa to gasną światła


tylko gorzej jak źle trafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
robimy eksperyment? ja waże niecale 60kg dajcie mi jakiegoś 150 będziemy wiedzieć napewno i nie trzeba będzie gdybać

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bałabyś się źle trafić...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
No zważywszy na to że masz łape w ortezie to ja już widzę to K.O.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Witam Panie kolego poniżej wklejam wilmik który powinien rozwiać Twoje watpliwości (chyba nie musze pisać który gość jest lżejszy)





Zmieniony przez - BoloPL w dniu 2011-03-01 11:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
e tam morda nie szklanka lubie wyzwania, a i dla nauki mogę się poświęcić

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11070
W niedziele byłem na turnieju Sanda w Gdyni. Był w wadze ciężkiej (tu +90kg) koleś, wieża, ze 130kg dzik, ponad 190 wzrostu.
W drugiej walce wyszedł do niego koleś chyba z jakoś dolnej granicy tej wagi. Po pierwszym zadanym cosie przeszedł szmer przez widownie bo było widać i słychać jaka pare w łapkach ma ten mniejszy typ i tylko wszyscy czekali bo coś wisiało w powietrzu ;)

2 runda lewy sierp wielki kolo pada jak kłoda i już się nie podnosi, dodam, że upadając złamał nogę w kostce co wyglądało paskudnie.

Tak więc z powyższego przykładu widać, że mniejszy również może hehe ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nick Diaz vs Paul Daley

Następny temat

Mariusz Pudzianowski przedłuża umowę z KSW %-)

WHEY premium