SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Czerniewicz, naturalnie.

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279
Oliver 255
Mariusz sylwetka super, powiedz jak cwiczysz bicepsy po dniu pleców?? ile serii? ile cwiczen? nie czujesz dyskomfortu?


W trakcie cyklu masowego te treningi miałem rozdzielone 1 dniem przerwy, podczas redukcji zdarzało się, że następowały bezpośrednio po sobie, lecz nie czułem jakiegoś dyskomfortu w bicepsach, może dlatego, że starałem się wykonywać jak najczystsze ruchy podczas treningu pleców i nie angażowałem w to zbyt mocno bicepsów oraz pewnie dlatego, że ciężary którymi pracowałem znacząco różniły się od tych z okresu masy. Jednak jeśli biceps jest twoim priorytetem, to nie jest to najlepszy podział partii.

profil na facebook'u, tu zawsze szybko uzyskasz odpowiedź/informację! :)

http://www.facebook.com/mariuszczerniewiczcom 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279
Koman16
Bradzo dokładnie opisujesz przygotowania. Sam sobie jesteś trenerem i dietetykiem? No i gratulacje.


Staram się robić to rzetelnie bo robię to także sam dla siebie, gdyż na pewno szykując się do następnych zawodów będę chciał do tego wrócić.

Nie trenuję sam, prowadzi mnie Pan Piotr Głuchowski oraz pomaga mi trener z Olsztyna- Adam Młynik, natomiast ostateczna decyzja zawsze należy do Pana Piotra. Myślę, że w lepsze ręce trafić nie mogłem, jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

profil na facebook'u, tu zawsze szybko uzyskasz odpowiedź/informację! :)

http://www.facebook.com/mariuszczerniewiczcom 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279




Dodaję wywiad z KO, chwilę po odebraniu złota. :)

profil na facebook'u, tu zawsze szybko uzyskasz odpowiedź/informację! :)

http://www.facebook.com/mariuszczerniewiczcom 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11164
Noo jak Głuchy Cię prowadzi to można tylko pozazdrościć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Widac, że jesteś nie tylko dobrym sportowcem, ale facetem, który ma coś w głowie, umiesz się wysłowic, kamera cie nie peszy- jak tak dalej się bedziesz rozwijał, to masz szanse życ z tego sportu

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279
darioman7
Widac, że jesteś nie tylko dobrym sportowcem, ale facetem, który ma coś w głowie, umiesz się wysłowic, kamera cie nie peszy- jak tak dalej się bedziesz rozwijał, to masz szanse życ z tego sportu


dzięki, myślę, że życie z tego sportu jest zarezerwowane dla baaardzo wąskiego grona zawodników, na razie w zupełności wystarcza mi to, że żyję tym sportem... :)

profil na facebook'u, tu zawsze szybko uzyskasz odpowiedź/informację! :)

http://www.facebook.com/mariuszczerniewiczcom 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12278
czesc układasz diety za kasę? i plany treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8841
Fajnie wszystko opisane, fajnie się zapowiada :)
I od razu mam pytanie :P
Napisałeś o ww ze spożywasz tam w okresie 8 tyg. do zawodów 280g. To jest 280g. ww czy powiedzmy np. 280g ryżu :P
I jeszcze jedno :P Robiłeś może rotacje z ww ? Czy utrzymywałeś na stałym poziomie ?

Pozdro i powodzenia :)



Zmieniony przez - Michal90krk w dniu 2012-05-29 02:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Mariusz, pisząc "życ z tego sportu"nie miałem na myśli zarabiania na zawodach, bo takie coś, to chyba tylko czołowi prosi mają mam na myśli jakiś kontrakt z firmą suplementacyjną, może jakieś artykuły w gazetach branżowych, treningi personalne itp Jak widzisz, już się ludzie do ciebie zglaszają po diety narazie może za wcześnie na takie rozważania, ale kto wie co bedzie w przyszłości Ja ci życze powodzenia, bo sylwetke masz naprawdę super, obyś dalej miał taki zapał do tego sportu i dalej się tak rozwijał

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Genialna forma i jak widać spore szanse na świetlaną przyszłość w tym sporcie:)
Mam 3 szybkie pytania
-dlaczego produkty mierzysz na zasadzie "150g produktu białkowego" zamiast liczyć same makroskładniki?Wydaje się to mało praktyczne
-napisałeś że tuż przed zawodami ketoza- jak udało Ci się ją osiągnąć w tak krótkim czasie i przy takiej ilości węgli?
-zawsze trenujesz splitem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WFF/WBBF Mistrzostwa Europy w Amatorskiej Kulturystyce

Następny temat

World Championships NAC ,Kazań 2012

WHEY premium