SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin Held vs Dave Jansen, finał turnieju wagi lekkiej Bellator

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
eee nie wiem o co wam chodzi jeśli dalej będzie miał kontrakt z Bellatorem, to zawalczy JEDYNIE w TURNIEJU. A kiedy będzie następny turniej wagi lekkiej w Bellatorze ??!!? oczywiście chyba ,że pokona jansena i później chandlera to go nie puszcząpewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
pewnie znowu bede sam ogladal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Panowie żarty się skończyły niecałe 5 h zostało, SiwYbks nie bój żaby będe przy Tobie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez bym obejrzal ale musze rano wstac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
bolo git :D Pierdzielenie! ja mam sparingi na 10 i wstaje normalnie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Grócha to wskakuj do wyra już ;) a na walkę nastaw budzik Held jako pierwszy na pewno walczyć nie będzie ;) ewentualnie można Ci puścić sygnała jak zaczną wychodzić do octagonu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma szans, ja jak zasne to mnie nic nie ruszy, zaden budzik nie pomaga, nawet moja kobieta nie moze mnie obudzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Mnie tam brat bedzie budzil wiec jestem spokojny;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
przegapić taką walkę? chyba wam się coś pop******iło w główkach panowie, żadnego spania tylko czuwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
punkt 3 wszyscy obecni mają być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMC Fight Club: Damian Grabowski vs Oli Thompson

Następny temat

Marihuana zbiera kolejne żniwa : Thiago Silva

WHEY premium