SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Man - Scorch Reveal The Steel

temat działu:

Man

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50716

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój pierwszy spalacz i spodziewałem się czegoś lepszego:
- po 3 tabsach w porcji 2 x dziennie
* pobudzenie nieodczuwalne, mogę łyknąć 3 tabsy i iść spać po godzinie
* potliwość lekko zwiększona
* nieco większe pragnienie
* apetyt praktycznie bez zmian
* odbija mi się truskawkami hehe
Waga leci nieco mocniej niż na samej diecie ( średnio 0.5 kg, teraz 0.75kg / tydzień ), ale ogólnie bez rewelacji, spodziewałem się większego pobudzenia ( mam sporo nauki więc przydałoby się ), odczuwam je jedynie gdy łyknę 3 tabsy i popiję jakieś 30-45 min potem kawą. Nie mam porównania, ale wydaje mi się że przereklamowana seria.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 150 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1128
Krótko:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 150 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1128
Sorki, poprzedni post poszedł za szybkoo, krótko:
1. Po wzięciu tabletki od razu nudności i jakieś dziwne uczucie, kompletny brak koncentracji, trochę człowiek zmulony
2. Brak łaknienia, i dość spore pocenie na siłce
Ogólnie, już tego nie kupię, są lepsze specyfiki ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Właśnie zaczynam cykl z tym preparatem. Na początek rano 2 ale nie wiem o której brać popołudniu bo treningi zazwyczaj robie o 18-19, i czy jak wezme o 16 to nadal bd kopać podczas tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Wam tez z opakowania od scorch jedzie owocami cytrusowymi ? oO w kapsulce brazowe ( nie wiem jak to nazwac... to nie jest proszek chyba tylko cos w stylu wiórek ) tez to macie ?

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak ma być.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
łap sogacza anubisie :p

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łykam scorcha i z tych słabych najlepszy (brałem Clenburexin,TSE,T.Stim) jak ktoś się zastanawia między tymi , to Scorch zdecydowanie najlepszy , daje mi siłę do działania i czuję że mogę dłużej kręcić aeroby , biorę, już teraz po 5 kapsów przed treningiem , ta Eviodamina chyba coś robi że w trakcie kręcenia nie czuje zmęczenia , a po aerobach totalny zjazd :) oceniłem na B.Dobry , bo tego oczekuję od spalacza ,żeby dawał mi siłę do kręcenia aerobów i lekkiego kopa do działania, a przy 5 kapsach to mi daję ;) Pzdro


AO11: mi się odbija malinami i to fest:) czasami aż się nie dobrze robi , ale mija :P tyle że mam zwykłe kapsy czerwone

Zmieniony przez - brof123 w dniu 2014-08-16 17:28:26

Zmieniony przez - brof123 w dniu 2014-08-16 17:29:41

Zmieniony przez - brof123 w dniu 2014-08-16 17:30:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Man - Body Octane

Następny temat

Man - Body octane Game Day

WHEY premium