SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Man - Scorch Reveal The Steel

temat działu:

Man

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50708

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
ambrozy to nie spodziewaj sie spektakularnych efektów z tą dietą

scorch u mnie nr.1 daje mi fajne samopoczucie a u mnie z tym ciezko na redukcji

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
nie wiem co wy z tym libido u mnie wszystko bez zmian, bralem 2x3 kapsy ostatni tydzien 2x4, pobudzenia specjalnego nie czulem, jedynie lekkie grzanie w brzuchu, potliwosc na treningach i aero oczywiscie wieksza, apetytu u mnie nie hamowal wogole.
Fat spadal i o to glownie chodzi a nie jakies specjalne pobudzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
libido przeważnie leci na spalaczach z geraminą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
dokladnie a scorch przeciez jej nie zawiera wiec nie wiem skad u innych te spadki chyba z przemeczenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
Mam pytanie propo Scorch'a. Brałem wcześniej 3 inne spalacze i po każdym, gdy biegałem czułem się jakbym biegał w saunie. Nie podobało mi się to, bo nie mogłem zrobić tego dystansu co bez niego. Na Scorch'u tego nie czuję, co bardzo mi odpowiada,ale nie wiem, czy to dobrze na spalanie. Może ktoś coś powiedzieć na ten temat? Z góry dzięki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2121
Zakupiłem Scorch'a. Na opakowaniu napisano, że optymalne działanie uzyskuje się przyjmując 1 porcję rano zaraz po przebudzeniu a drugą na 30 minut przed treningiem.
I teraz pytanie otóż wstaję o 6.30 o 7 śniadanie a trening o 8 czy mogę brać kapsułki tak jak napisano na opakowaniu w tak krótkim odstępie czasu czy też nie i lepiej brać z rana i potem po południu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
Nie jestem specem,ale też mam tego Scorch'a i wydaje mi się ,ze jak weźniesz 2 porcje tak prawie na raz, to się rozpłyniesz i na pewno nie będziesz się czuł za dobrze. To jest raptem półtorej godziny między przyjęciem suplementu ,a treningiem na pewno bedzie jeszcze dobrze działać. To moje osobiste zdanie!
Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
podjadam goo sobie od wtorku co moge powiedziec o tym reduktorze ; dzialanie poczulem odrazu po 1 porcji na treningu potlidosc 2x wieksza doslownie caly mokry schodze z areo spodenki brzuch plecy - cale cialo mokre , brak uczucia zmeczenia po areo i tego sannia na szame po areeobach tez brak to wielki + , jedyny minus to kilka razy budze sie w nocy takie * zrywy * noce nam ale mysle ze za pare dni przejdzie bo chce zwiekszyc dawke pzdro

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
a jak z koncentracją i skupieniem umysłowym?
jest różnica?do nauki/pracy?

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Mnie również interesuje co z mozliwościami intelektualnymi na tym reduktorze ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Man - Body Octane

Następny temat

Man - Body octane Game Day

WHEY premium