SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam pytanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Sorry , z gory bo moze nie ten dział a na sztukach walki sie zupełnie nie znam. Moje pytanie brzmi jaka sztuke walki poleciacie , chodzi mi o to , żeby nauczyła mnie bić na odległość i jak już leże w parteze i mnie dusza np. Soryy moze nie ten dział sog za pomoc.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3728
Jak to niema takiej sztuki walki co by 2 rzeczy uczyla ??, Bushido jest od tego. Ucza tam wszystkiego od walki w dystansie dp walki w zwarciu . Tylko niewiem czy w polsce jest taka szkola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
wpisz w wyszukiwarce "BJJ" i czytaj

Kiedy zaczynasz walke to niezaleznie od wyniku ,jestes przegrany...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Ty ja nowy na forum nie jestem wiem jak ono działa i wiem co nieco o innych rzeczach nie załozyłem tego posty , bez potrebu nie znam zadnych sztuk walk , a jak wczesniej wpisałem bij wypadło mi w pipe postów i sorry nie bende tego czytac bo jest tegoza duzo. Zapytałem wiec chce konkretnej odpowiedzi no jaka sztukawa walki a ja sobie sam poradze.

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-05-29 01:54:54

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3728
Bushido - free style
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
szoho: No to właśnie polecają ci Brazilian Jujitsu!
Ja z mojej strony mogę polecić ci boks, który jako walka na tzw wd ciebie "odległość" też jest bardzo dobry. O boksie tez masz dużo postów tutaj, więc nic tylko czytać.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
OK dzienki wam potrzebowałem nazw a nie wiedziałem co to jest bjj sog for you all

btw mam kumpla który od paru tygodni jest na zawodowym boksie juz , on mówił , że boks jak najbardziej dobrze na dystans , ale jak ktos sie juz na niego zuci to mu sie boks do nicego nie przydaje tylko to czego sie nauczył kiedys na zapasach. Wiec moje kolejne pytanie brzmi czy brazylijskie Jujitsu jeste połaczeniem "odległości" z jak gdyby "parterem"

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16193
BJJ to tylko parter,walki w stojce sie tam nie nauczysz....
widze,ze interesuje cie trening przekrojowy, czytalem ostatnio wywiad z Jakubowskim to pisal ,ze ma szkole w gdyni "Mighty Bulls" powinno ci odpowiadac.Ze swojej strony powiem,ze stojka-dystans to kickboxing albo muay thai(dochodza lokcie,kolana i walka w zwarciu) no a parter to wlasnie BJJ,moze byc Sambo.Jezeli masz czas i kupe pieniedzy to zapisz sie na BJJ+muay thai to w obecnych czasach chyba najlepsze polaczenie. Pozdrawiam

podatny na anielskie wdzieki

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2204
Jeśli chcesz walkę na odległość to tekwondo a parter ju jitsu brazylijskie . Ale żeś wybrał jedno wyklucza drugie . przecież jak bijesz się na dystans to nieschodzisz do parteru .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16193
co ???

przyznam sie ,ze podobną rzecz slysze pierwszy raz i jestem w szkou
a co zrobisz jak przy kopaniu sie wy******lisz na sliskiej powierzchni i walka przeniesie sie do parteru????
co zrobisz jak stojąc i wyprowadzajac prawy prosty,przeciwnik wejdzie ci w nogi?????
w kazdej chwili w walce,mozesz byc sprowadzony lub sprowadzic do parteru dltego liczy sie wszechstronnosc ale o tym juz bylo na forum miliardy razy

podatny na anielskie wdzieki

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Ano to prawda. Ale nie ma chyba jednej sztuki walki co by cie nauczyla wlasnie obu rodzajow walki - parter i dystans. Musialbys juz wtedy kombinowac z 2 rodzajami walk - nie wiem co masz u siebie dostepnego - szukaj czegos ala bjj i boks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Barthez207 - trochę się dowiedz - potem pisz.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzucanie nożem!

Następny temat

Judo w Warszawie ???

WHEY premium