SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Macieeek |siła i definicja|

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Cześć !

DIETA

I posiłek
¤ 100gr owsianki
¤ 50gr rodzynek
¤ 20gr wiórków kokosowych
¤ 300ml mleka

II posiłek
¤ 2 bułki z jajkiem i dodatkami

III posiłek
¤ 200gr piersi
¤ 100gr ziemniaków
¤ surówka

IV posiłek
¤ 40gr whey'a
¤ 30gr rodzynek
¤ 30gr słonecznika

dzisiaj micha słabo trzymana, na dodatek zapomniałem posiłku do szkoły zabrać.
drugi dzień w którym nie podjadałem słodyczy

wieczorem pobiegałem 20min.



pzdr.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
maciek z tym bicepsem to poprostu zmieniaj cwiczenia co jakis czas tak zebys na kazdym treningu przyatakowal glowe krotka i glowe dlugą bicepsa , jak chcesz obczaic cwiczenia to wpisz w google atlas cwiczen i tam masz co i jak wchodzi. Ja np. co trening jakies cwiczenie zmieniam albo nawet 2 niewiem czy tak czesto trzeba aleco jakis czas napewno . pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Poza tym to spiecie inicjuje ruch, a nie ruch lokciem/barkiem/tulowiem/glowa i jaka kolwiek inna czescia ciala co obserwuje bardzo czesto na silowni.
Nie wolno tez przetrenowywac bicepsow, jesli chcesz by nabraly one odpowiednich ksztaltow to tak jak wspomnial wyzej ero24 nie moze zabraknac cwiczen na obie glowy. W Twoim planie uginanie mlotkowe ma sie w bardzo malym stopniu do rozwoju bicepsow, tym cwiczeniem rozwijamy glownie ramienno-promieniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
witam.

zastanawiam się czy nie zacząć stosować plan Porusz swoje bicepsy by Mawashi, co o nim sądzicie ??


i dzięki za odpowiedzi, sogi dla was.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
nie wiem , ja bym wtedy cwiczyc cale cialo jego planami a nie tylko bice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Cześć.


dzisiaj miał być dzień treningowy ale odpuściłem gdyż samopoczucie do du**, ogólnie przemęczony jestem.


DIETA

I posiłek

* 5 jaj(jajecznica)
* pomidor

II posiłek

* 2 bułki grahamki
* 130gr piersi

III posiłek

* 50gr ryżu
* skrzydełka z kurczaka
* sałatka

IV posiłek

* 40gr whey'a
* 50gr rodzynek

V posiłek

* 100gr twarogu


w ciągu dnia zjadłem jeszcze 3 jabłka i trochę chipsów

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu

Następny temat

Plac ćwiczeń- Do oceny.

WHEY premium