SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maślana ma fajne kolana! Wiosenny spam, parampampam.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143198

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
chłopie tam na ffa , 4fun i only dd2 to trudno wbić chyba że masz slota wykupionego bo non-stop 32 osoby są , ale jak chcesz to dam link do forum tam masz wszystko Stud toś mu pojechał po gatkach , ale tu na fotce Zipuś jeszcze młody był teraz prawie dorosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Bo wtedy jeszcze nosiłem szelki

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Tak, niektórzy umierali z przejedzenia po tych ucztach, czytałem w jakiejś książce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
a chłopie co się w tedy nie działo strach , ja czytałem o diable Łańcuckim , Stanisławie Stadnickim książkę pewnego gościa o najsłynniejszych kłótnikach i paliwodach Rzeczypospolitej to były historie jak z bajek :) Bakuś to dla Ciebie www.bermud.pl link mi tera nie wchodzi, ale próbuj www.bermud.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
A w jakiego CS gracie?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
W zielonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
no jak w jakiego normalnego 1., 6 stud jak chcesz tą książkę to łapaj jest cała w necie pod tym linkiem http://www.epubbud.com/read.php?g=D2CAJGFT 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Kurde, drukne se i będzie do czytania przed spaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ale o co chodzi ?? idę w uj do piekarni po ciepły chlebek wrócę za 30 min. to popiszemy o sarmatach , nara
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakwasy...

Następny temat

połączenie

forma lato