SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maść na bóle mieści, ścięgien, kloan itd

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4383

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
anubis84
Tu trzeba się zająć przyczyną bólu a nie maskowaniem.


jw zakładając że coś w ogóle przymaskuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 413 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10817
Smaruje Traumonem raz dziennie i ból jest co raz większy i jeszcze biegając normalnie. Ból czuję w czasie biegania tylko podczas naciągania ale o wiele słabszy niż na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 413 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10817
anubis84
Raczej w sklepie sfd nie ma żadnej przeciwbólowej itp


Nie koniecznie musi być ze sklepu sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
antypimp Administrator
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 93 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1185
Traumon - najgorsza maść jaką stosowałem, nic nie pomogła, a posmarowane miejsca po chwili mocno piekły i swędziały, tak więc ostrzegam !
Posmarowane miejsca pozostawały zaczerwienione i wyglądały jak wysypka.
Przestrzegam wszystkich przed tą pseudo maścią o nazwie Traumon!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 413 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10817
antypimp
Traumon - najgorsza maść jaką stosowałem, nic nie pomogła, a posmarowane miejsca po chwili mocno piekły i swędziały, tak więc ostrzegam !
Posmarowane miejsca pozostawały zaczerwienione i wyglądały jak wysypka.
Przestrzegam wszystkich przed tą pseudo maścią o nazwie Traumon!


Mi ta maść akurat pomogła.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 63
Nie polecam stosować, co jej używałem zawsze dostawałem dziwnego uczulenia, jakaś wysypka, już więcej razy nie użyje szkoda nerwów i zdrowia.

Jak chłopaki już napisali maści z diclofenakiem, po nich ze skórą było ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
Miałam niedawno skręcenie, ktoś mi polecił ten Traumonem, ale to był błąd, może nie dostałam jakiegoś wielkiego uczulenia j.w, ale kostka się zrobiła czerwona i piekło, co do bólu nie zauważyłam by nastąpiła jakaś poprawa, po tygodniu męczenia z bólem zrezygnowałam z niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 413 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10817
bronsom
Nie polecam stosować, co jej używałem zawsze dostawałem dziwnego uczulenia, jakaś wysypka, już więcej razy nie użyje szkoda nerwów i zdrowia.

Jak chłopaki już napisali maści z diclofenakiem, po nich ze skórą było ok.


Możecie jesteście uczuleni na środek, który zastosowany jest w tej maści. Ja osobiście nie miałem żadnej wysypki po tej maści. Możecie podać przykładowe maści z diclofenakiem, które polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 413 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10817
anulka18
Miałam niedawno skręcenie, ktoś mi polecił ten Traumonem, ale to był błąd, może nie dostałam jakiegoś wielkiego uczulenia j.w, ale kostka się zrobiła czerwona i piekło, co do bólu nie zauważyłam by nastąpiła jakaś poprawa, po tygodniu męczenia z bólem zrezygnowałam z niej.


W takim razie jaką maść polecasz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból ramion

Następny temat

dziwne objawy po alkoholu

WHEY premium