SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały-Duży problem z sutkami.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
No generalnie nieciekawa sprawa ;/, wygląda to jak ginekomastia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Gino byś miał jakby ci tkanka wokół sutów takrze napęczniała.I by tak lekko przypominało cyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2371
To że nie czujesz zadnych grudek ani nic to nic nie znaczy i tak możesz mieć gino tym bardziej ,że to co opisujesz to wskazuje własnie na gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Tez mam cos podobnego ale u mnie to jest lipo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
Ta wiadomo że jak jest zimno to sutki się robią twarde i się zmniejszają! Każdy tak ma nie ma w tym nic dziwnego. No chyba że masz w spoczynku jakieś fest wielkie suty to już możesz gino jednka podejrzewać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


Też mam ten problem :( Jak jest mi zimno to sutki mi stają i źle to wygląda bez koszulki jak i w koszulce. tak wyglądają jak nie jest mi zimno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


tak wyglądają jak nie jest mi zimno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


tak wyglądają jak nie jest mi zimno..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


A tak jak jest mi zimno i mi stanął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254


.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w dole pleców...

Następny temat

skóra mnie kłuje!!!

forma lato