SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M-Drol nie działa,rozkreci sie jescze ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
mala refleksja - najbardziej jada ci ktorzy sami sa o 2 do 4 lat starsi od autora heheh to jest dopiero zalosne. pozdrawiam chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
22 a 18 to chyba już duża różnica

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
zalezy jak to widzisz bo w moich oczach nie wielka.a w oczach organizmu podobnie
tak ja wspomnialem - refleksja -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
żałosny to jest autor tego tematu, który myśli że w 4tygodnie zrobi z siebie pudziana żeby dupy zarywać na plaży,

a ty templer mylisz się, bo jak nie widzisz różnicy to kup se bryle Bo ja np. widze że u 22 latka gospodarka hormonalna powinna już być ustabilizowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
hehe a ja mu też pojade mimo, że wiek podobny

33cm to babcie na herbatce z cukrem robią

I nie żebym się spinał bo sam zaczynałem od 27cm więc też kilka ciężarówek białka, kurczaków i ryżu w życiu zdjadłem, dlatego w twoim przypadku dobra dieta da imo najwięcej pożytku i dla twojego wyglądu i dla zdrowia, bo jak 18lat byłeś mały to co teraz nagle chcesz być wielki

Takie rzeczy to w erze, a nie w dziale doping

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2009-07-23 19:54:36

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1688
kur*a, po hooj po nim jedziecie, to jego prywatna sprawa co robi ze sobą i swoim zdrowiem. Ja w jego wieku w 8 miesiecy od rozpoczecia przygody z kulturystyka zrobilem 20kg masy bez diety, bo diety niegdy nie mialem i po 8 miechach przyje*balem mete, wyszlo mi to na dobre bo po odbloku spadek 1-2kg. Takze autorze najpierw wez sie za jedzenie pozadne, troche supli i bedzie spx. A tak wracajac do pytania z tematu to powinien sie rozkrecic i to niebawem, jak nic nie poczujesz jeszcze przez nastepne 5 dni to daj se spokoj.


i DYLAUDIO wez zrob test na forum jak robisz mase na herbatce z cukrem bo bardzo zainteresowala mnie twoja bogata i przydatna wypowiedz.

Zmieniony przez - stygmatyk w dniu 2009-07-23 20:18:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bez wrzutów na rodzinę Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
widac to sposob na dowartosciowanie takie jezdzenie po kims.
co z tego ze sami o wiele lepiej nie wygladaja jak np DYLAUDIO.
zawsze najwieksze lolki piszcza najbardziej

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
"widac to sposob na dowartosciowanie takie jezdzenie po kims.
co z tego ze sami o wiele lepiej nie wygladaja jak np DYLAUDIO.
zawsze najwieksze lolki piszcza najbardziej"

Hahaha no comment

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
panowie koniec spamu!
Maxio wiesz szczerze mowiac sam dopiero zamykasz swoj rozwoj hormonalny a masz 25, wiec jest roznica i sie tego trzymam, choc druga strona ze to kwestia organizmu ale 18 czy 22 to jeden parwie jeden ch..pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to może być ?

Następny temat

Cypionat /Deka

WHEY premium