SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M-DROL RZEZBA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
Witam mam pytanie odnosnie m-drolu , mam ten srodek i che na nim zrobic cykl ktory przyniesie mi przyrosty sily i lekkie przyrosty czystej masy. Ostatnio brane rzeczy to dyma burn i scorch , robilem wycinke i jeszcze troche tluszczu an brzuchu zostalo tlyko ze pospadalem tez w rekach itp . Moj staz to 4 lata bralem juz epistane i dobrze to wspominam. Mozecie mi doradzic czy biorąc m drol trzymajac diete , oprocz tego codziennie biegam zrobie czysta mase miesniowa bez zatluszczenia.Czy jest mozliwe jak to psiza w recenzjach ze m drol rowniez spala tluszcz czy to tylko taka sciema. I ostatnie pytanie czy na odblok wystarczy tribusteron czy trzeba zapodac jakis clomed.
Pozdrawiam i z góry dzieki za rade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
jak przytrzymasz odpowiednia diete to spelni w twoje oczekiwania w 100% tylko nie wiem czy ogarniesz spadki bo mdrol solo = mega spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
epz - jak szamy nei trzymasz to i spadki beda

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
1. WIEK: 21
2. WAGA: 99
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Prohormon epistane
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: czysta masa miesniowa , sila a jesli sie uda troszke spadek tluszczu z brzucha
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porost owlosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: teraz dokladnie nie wiem
-przysiad: rowniez tak jak wyzej


A drugie pytanie do epz spadki czyli ze po cyklu wszystko spada jesli chodiz o m-drol?
I jak z tym odblokiem wystarczy tribusteron?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
taka ankiete to se w dupe mozesz wsadzic, poto sa te pozycje zeby je wypelniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
Co sie tka denerwujesz nie pametma wsyzstkiego obwodw itp a noc jest jak tka strasznie jest potrzebna to jutro wypelnie cala .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
klata 140 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
No tak 140 rekord , a czy moze mi ktos doradzic odnosnie tego m drolu szczegolnie zalezy mi na tym co i jak z tym odblokiem czy wystarczy tribusteron?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
metakreta - brales m-drola ? dobra dieta nic nie tutaj nie da zeby powstrzymac spadki
Tribusteron zapomnij mdrol mocno blokuje mi kolo 3 tyg zaczelo spadac libido mimo propa bitego jednoczesnie
jak chcesz utrzymac to co zrobisz na mdrolu to przywal
1-4 mdrol
1-8 prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
metakreta - brales m-drola ? dobra dieta nic nie tutaj nie da zeby powstrzymac spadki

jak miales spadki wody to wiadomo ze nic tego nie powstrzyma, a zeby wody nie bylo to wlasnie dieta ma byc dopieta, zeby budowac miesnie dieta tez ma byc dopieta, a spadki miesni sa takie same po wszytskim czy to mdrol czy test czy deca , jeden hoy

ankieta ma byc wypelniona, zanim bedziesz wypsywal tu jakies cykle

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złożony cykl-podwojne uderzenie:)

Następny temat

Cynk zapobiegawczo ile?

WHEY premium