SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MVP Power Mass... nowe, ale czy dobre???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
zakupiłem tego gainera.. 4.5 kg, i właśnie nie wiem czy to dobre jest, jak ktoś sie zna to niech przeanalizuje troche skład:

MVP POWER MASS 4.5kg

Zaawansowana Formuła Budująca Mięśnie

4,5 KG 92 PORCJE !! na 45 dni !!
SUPER SMAK

W miesiącu styczniu zajęła 2 miejsce w STANACH ZJEDNOCZONYCH jako najbardziej pożądany SUPLEMENT !!!!

- najbardziej poszukiwany produkt w branży

- używane przez najlepszych sportowców,

W jednej PORCJI aż 50 GRAM BIAŁKA !!!!!!


Potężna dawka GLUTAMINY

Potężna formuła

BCAA FX3

Oraz

NOVol C5

CZYNIĄ TEGO GAINREA Najpotężniejszym NA MASĘ CIAŁA !!!!!!!!!!

Kompleks BIAŁEK SERWATKOWYCH najwyższej jakości takich jak:

· Ultra Filtrowany Koncentrat Bialek Serwatkowych,

· Hydrolizowane Bialka Serwatkowe,

· Izobat Bialek Serwatkowych,

· Koncentrat Bialek Jaja

PRAWDZIWY HIT

NAJELPSZA JAKOŚĆ GAINERA !!!!!!


Power Mass™ jest podsumowaniem wszystkich najnowszych trendów w tworzeniu formuły najskuteczniejszego gainera na przyrost beztłuszczowej masy ciała.

Ten nabity kaloriami, napakowany proteinami o najwyższej wartości biologicznej gainer łączy w sobie składniki budujące mięśnie, siłę, wytrzymałość.

To idealny produkt na koktajl po treningu. Dla każdego!

Jesli szukasz czegos co pomoze Ci zyskac dodatkowe kilogramy suchej masy miesniowej to nie musisz dalej szukac. Power Mass jest odpowiedzia na Twoje zapotrzebowanie.

W składzie znajdziesz wysokie stezenie estryfikowanych BCAA o najlepszej wchłanialnosci. Jest takze kreatyna w kilku formach, aby uzupełnic jej wysycenie w komórkach i robic stałe postepy. Glutamina, która wystepuje w Power Mass zatrzyma katabolizm i podniesie poziom hormonu wzrostu.

Najlepsza pora na te odzywke jest poranek, kiedy Twój organizm domaga sie składników odzywczych najwyzszej jakosci oraz okres po treningu, gdy głodne komórki miesniowe wchłona kazda ilosc pełnowartosciowego białka. Zróznicowanej długosci weglowodany maja za zadanie trzymac stały dopływ energii do wzrostu, ale nie podwyzszac poziomu insuliny, aby niewywołac hustawki glikemicznej i uczucia ospałosci. To bardzo wazne jesli Twoj plan trenigowy trzyma Cie cały czas na wysokich obrotach!


SKŁAD
4540g
Jedna porcja: 96g (2 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu: 47

Ilosc w porcji: %DZ
Kalorie 369
Tłuszcz 5g 8%
Cholesterol 30mg 20%
Sód 130mg 5%
Potas 500mg 15%
Weglowodany 59g 20%
Białko 25g 50%
Witamina A 2500IU 120%
Witamina C 60mg 150%
Witamina D 200IU 90%
Witamina E 30IU 150%
Rybo awina 1mg 150%
Niacyna 10mg 150%
Witamina B6 1mg 150%
Kwas foliowy 140mcg 150%
Witamina B12 3mcg 100%
Biotyna 150mcg 150%
Kwas Pantotenowy 5mg 120%
Wapn 410mg 60%
Chrom 120mcg 100%

NOVol C5 1500mg
Etylowany Ester Kreatyny HCl
Etylowany Ester Jabłczanu Kreatyny
Alfa Ketoglutaran Kreatyny
Trójjabłczan Kreatyny
Kre-Alkalyn

BCAA FX3 1500mg
Etylowany Ester Izoleucyny HCl
Etylowany Ester Leucyny HCl
Etylowany Ester Waliny HCl
HIGH Impact Glutamine G5:
Etylowany Ester L-glutaminy HCl

LIPOLYTIC Fats 1500mg
CLA, Omega 3-6-9

Dawkowanie: 2 porcje dziennie z woda lub mlekiem. Jedna porcja rano, druga po treningu

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
też sie przymerza. Szczególnie żę za kilogram wychodzi podobnie jak zwykłe carbo, a skład bardzo dobry. Dołożyć do 100 gr pare mega capsów bcaa olimp, kilka gram kretki i glucetylu i po treningu bedze super! Też sie przymierzam na cykl masowy z kretką.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
Heh, właśnie szukałem czegoś o tym gainerze również go zakupiłem bo cena bardzo atrakcyjna 109 zł za 4,5 kg, białka jest 25 gram w 100 gramach odżywki, dodatkowo kilka form kreatyny i jakieś etylowe BCAA - skład wygląda bardzo apetycznie.

No ale czy firma jest rzetelna... ja spotkałem się tylko z jedną opinie na temat tej firmy "kanadyjskie gów*no"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Bylo wrzucic sam sklad, nie trzeba nam glupawej reklamy.

Poza tym, gainera, jak gainer. Troche bialka i wegli-tutaj zapewne cukry proste+malto, bo czego mozna wymagac.

1,5g BCAA na 100g gainer -porazka. Wcisniete, byle tylko bylo. Nie sugeruj sie tym.
Poza tym, kreatyna w gainerze-imo kolejna porazka. Tez 1,5g. Dla mnie zwykle gainer pzecietnej jakosci, tyle ze nawymyslane w*****, i dolozone minimalne ilosci BCAA/kreatyny, zeby zwabic naiwnych klientow.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
ok, wiem że troche mało bcaa, a kreta to tylko dla picu, ale 25 białka, i napisane na opakowaniu że całe białko to ISO, czyli z serwatki??? w porównaniu to trec mass xxl albo gainbolic jak wypada???

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
25g bialka/100g gainera, to nic nadzwyczajnego. IMO znacznie lepiej jest kupic osobno bialko i np. miksowac z platkami owsianymi etc.

Zerknij na sklad, to sie dowiesz. Poza tym, nie ma tutaj napisane, jaki % z tych weglowodanow to cukry, a jaki maltodekstryny.

BCAA nie jest troche malo, tylko prawie w ogole go nie ma

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47659
O czym Ty piszesz ? te 1500 g etylowanych estrów BCAA to jest dodatek, do całej puli aminokwasów które są w tych 25 gramach białka (w porcji 96 gram) a jest to dokładnie:

- Leucine 2090 mg
- Isoleucine 1290 mg
- Valine 1350 mg

Nie wiem jak Ty sobie wybrażałeś w 25 gram białka, 1,5 grama BCAA...

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
WYobrazalem sobie, bo na tym polega dzisiejszy "biznes". Nie przejrzalem aminokwasow, tylko odrazu sie zasugerowalem tym dodatkiem BCAA.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47659
Ale nie ma takiej możliwości, żeby pozbawić białka pochodzenia Serwatkowego i Jajecznego BCAA, do takiego stopnia, tak mi się przynajmniej wydaję

Gainer całkiem fajny o ile jest to co na etykiecie...

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nawet sie nie zastanawialem nad tym, czy jest taka mozliwosc. Najzwyczajniej w swiecie popatrzylem jedynie na ilosc bialka/wegli+ te "obiecujace" mieszanki, jako dodatek. Nie dopatrzylem najzwyczajniej. Sory za problem, jesli kogos wprowadzilem w blad.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47659
Spoksik.

Do Autora: Jaki masz smak i jak wchodzi ? Ja mam czekolade, miksuje po treningu 50 gram tego gainera z 30 gramami WPC czekoladowego, i 50 gramami ryżu - Smakuje bombowo

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
też mam czekolade :D pierwsze wrażenie po rozpuszczeniu gainera z mlekiem, było okropne :D ale wtedy poczytałem troche, i znalazłem że sweetness made for water czy coś :D i z wodą wyszło za***iśćie... myślałem o kupnie wpc do tego, ale myśle że w treningowe rano i po gainer, a w nietreningowe rano gainer.. a na noc twaróg i tran( nie wiem czy to jakieś zastępstwo dla oliwy z oliwek, ale warto próbować )

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cutting Edge spalacz diuretyk

Następny temat

ile odczekać po wypiciu gainera żeby zjeść cell pumpa

WHEY premium