SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass Power,Mass Gain,Mass Gain (megabol)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 386 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3166
Co się bardzej opłaca kupic.
American Muscle 25% 4kg za 116zl
Hi-Tec Mass Gain 3kg (folia) 80zl
Megabol Mass Gain 3kg 98zl

Który z tych produktów byście kupili ??

Jeśli chcesz mieć w 4 tygodnie 52cm w bicepsie to nie zwlekaj !! Kliknij na link, który znajduje się w prawym dolnym rogu tej wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11476 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94164
Z tych trzech wybrałbym American Muscle

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl

członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49725 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja także wybrałbym American Muscle.

---------VAKO--------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
THX, sog dla was oczywiście

Jeśli chcesz mieć w 4 tygodnie 52cm w bicepsie to nie zwlekaj !! Kliknij na link, który znajduje się w prawym dolnym rogu tej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49725 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Na twoim miejscu to wogole dalbym sobie spokoj...ile ty masz lat? Za diete sie wez. Ewentualnie jakies bialeczko.....za krotki masz staz treningowy

...promocja odzywek , kliknij lewym przyciskiem myszy w prawy dolny rog mojej wypowiedzi . Nastepnie aby uaktywnic nowe menu klinij ALT+F4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37286
wiecie co, ten Mass Power smakuje jak mleczko w tubce (te takie dla dzieci), zarypiscie geste jest. Jedyna slodka rzecz jaka moge zjesc LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62881
Identyczna sprawa jest z Protein Power AM (gesty i cos podejrzanie slodki)

Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
A ty msla sie nie odzywaj bo nie kupie juz od Ciebie żadnych odżywek , a mam chęć kupic Carbo 1kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zartujesz mam tylko 4 kg , nie dostaniesz 1 kg.

...promocja odzywek , kliknij lewym przyciskiem myszy w prawy dolny rog mojej wypowiedzi . Nastepnie aby uaktywnic nowe menu klinij ALT+F4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Mam pytanie do sonbatego.
Jaki jest sklad American Muslce. Bo co tam pisze ze Cukry 30g
Sa tez bialka (25g) , wegle , ale co to sa te cukry? Cukry proste? glukoza , dwucukry? Chyba nie daja sacharozy , bo jesli tak , to ja dziekuje za taki gainer. Wlasciwie to jaki jest tam sklad?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37286
sklad: 65g weglowodany z czego 30g to cukry (dekstroza), a pozostale 35g to maltodekstryny. LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA Trec'a

Następny temat

kreatyna

BF