SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP Uniwersytetów w judo - relacja foto

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
brawo, ja bylem 7 w 90 kg, ale startowalem z 10 kg niedowagą... troche za duże kafary jak dla mnie. Najgorsze ze obie przegrane walki prowadziłem i mogłem wygrać, wcale moi przeciwnicy jakoś specjalnie nade mna nie górowali, szczególnie szybkością. Ale przynajmniej ciesze się że nasz klub wygrał drużynowo, zarówno w klasyfikacji mężczyzn jak i ogólnej

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Tarciu - jeśli widziałeś tylko finały to nie wiem czym się podniecasz. Linke wygrał dopiero w dogrywce, przez yuko i nic efektownego nie pokazał w finale, praktycznie to była jedyna skuteczna akcja. Widziałeś jak wygrał Adam Zajkowski albo Łukasz Bałanda? To jest wygrana w dobrym stylu.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
> Ale przynajmniej ciesze się że nasz klub wygrał drużynowo,
> zarówno w klasyfikacji mężczyzn jak i ogólnej

Gratulacje, AZS UW to zawsze był bardzo dobry klub

A robił ktoś fotki? Jest jakaś szansa na zamieszczenie ?

----------------------------
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/15.gif[/img] SFD JUJITSU TEAM SFD JUJITSU TEAM SFD JUJITSU TEAM [img]../../buziaki/15.gif" alt="" />

Gaworzenie o Szopenie
W plecak szmatę - i na matę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macciej, oczywiście masz rację - walka finałowa Mariusza Linke nie była zbyt efektowna, choć jego przeciwnik był od niego sporo większy. Liczyłem na jakąś balaszkę albo coś, a tu nic...
Ale pamiętaj, że już od kilku lat jego pierwszą dyscypliną jest BJJ, i nie może jak większość jego konkurentów trenować wyłącznie Judo. Poza tym w kwietniu startował już na mistrzostwach jiu-jitsu w Kobyłce i Piastowie, dlatego się zdziwiłem widząc go znowu na zawodach.
A że nie jest judoką na miarę podium MP to chyba fakt z którym i on by nie polemizował.
Tak czy inaczej jestem pełen podziwu dla jego postawy, i ciągłego dążenia do zwycięstw.

Clouds - gratulacje, masz SOGa w nagrodę.
A zna ktoś może stronkę na której byłyby podane wyniki?

Kto gorszy w dżudo, ten krwawi dużo!!!
s.f. Skurcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Gratuluje Panowie!!!
Mnie niestety złapała kontuzja, może do Akademickich się wykuruje, miesiąc czasu dam rade:)
Macciej: Co do Mariusza Linke to nie startuje on na zawodach judo od bardzo długiego czasu ( tylko MP uniwersytetów) , ale swojego czasu był Mistrzem Polski , coprawda w młodzikach, ale był.
Mi natomiast podoba się jego styl walki podczas zawodów jiu-jitsu , gdzie bezapelacyjnie jest nr.1 Polskiego BJJ.
Jeszcze raz wszystkim gratuluje.

Pozdrawiam!!!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
robiłem kilka fotek z finałów, wczesniej nie myślałem o tym, skupiałem się na swoich walkach. Później zamieszcze. A co do Mariusza Linke to nie wiedziałem że jest zawodnikiem bjj, jako judoka nie zrobił po prostu na mnie wrażenia, mimo że wygrał. I tak mu gratuluję, sam w tej wadze bardzo cieszyłbym się z 3 miejsca, którego nie mogę sobie darować, bo było absolutnie w moim zasięgu.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie gwoli wyjaśnienia dodam że Mariusz Linke to najlepszy w Polsce zawodnik BJJ, od niedawna posiadający najwyższy w kraju stopień - purpurowy pas drugiej dywizji.

Kto gorszy w dżudo, ten krwawi dużo!!!
s.f. Skurcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Macciej: Będziemy bardzo wdzięczni za zamieszczenie małej relacji z fotkami.


Pozdrawiam!!!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Maciej bylbym bardzo wdzieczny gdynys zamiescil jakies wyniki , napisal z kim wygral Zajkowski,Balanda i jak, z kim ty przegrales no i fotki.

Tekst tygodnia:
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYp*****... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!!!

Na zyczenie moderatorow zmieniłem podpis bo jestem przykładnym forumowiczem


Tekst miesiąca:
patrz profil

Daj mi soga, oddam dwa

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1825
Czesc!Ja startowalem do 73kg.Judo trenuje sporadycznie,stylem bazowym jest dla mnie bjj i wlasnie na macie wylazly roznice miedzy tymi stylami-calym sposobem prowadzenia walki.Generalnie w bjj upadajac starasz sie od razu odwrocic frontalnie czyli twarza i biodrami do przeciwnika-czyli wyladowac na plecach.W judo oznacza to ippon i koniec walki.Nawyki z bjj zgubily mnie na tych mistrzostwach.Po pierwszej,wygranej przez balache walce(niestety,ale chyba zlamalem kolesiowi te reke)walczylem z Marcinem Bałanda i dalem sie latwo wywrocic,tak w zasadzie lightowo na plecki,po tej akcji,w ferworze walki nie slyszac komendy sedziego,zaczalem zapinac trojkata a Marcin do mnie,ze to juz koniec...poczulem,ze to naprawde tylko sport...rzut byl lekki,a trojkat pewny...potem Buczkowski z Gdanska,ktory nie mial ochoty na walke na ziemi,a w stojce nie mialem szans i do domu...
Co do Łukasza balandy to zrobil na mnie niesamowite wrazenie,nisamowicie jest szybki gosc!!!Ja nie jestem judoka,ale i tak czuje sie niespelniony po tych zawodach,moze gdybym ciut lepiej wylosowal...inna sprawa,ze zle podszedlem do walk nastawiajac sie na sciagniecie do parteru i tam konczenie przeciwnikow.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow,ktorzy startowali w MP Uniwerkow.
Szacunek za walke i gratulacje dla zwyciezcow.
P.S.Po tych zawodach,czujac zdecydowany nie dosyt,mam marzenie zeby spotkac sie z moimi pogromcami;)) ponownie na zawodach na zasadach bjj czyli z kontynuacja parteru...

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Tylko dla najlepszych" co pobrania

Następny temat

Walka prawdziwa a trening!

WHEY premium