SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA na jakie zarobki mozna liczyc

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
wrest pytam o związek z zapasami bo masz nick wrest a to z angielskiego a po za tym ja miałem okazje trenowac kilkanascie lat ten sport z powiedzmy powodzeniem.

psdw to prawda ze w łęcznej tyle płacą za medale, jedyny powazny klub w polsce zresztą sami najepsi zawodnicy tam są posciągani z polski.

Milczenie srebrem a Trening złotem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
tak treune zapasy, do nie dawna byl to jedyny sport ktory uprawialem, obecnie trenuje bardziej pod katem startow na zawodach mma. mam troche osiagniec, do najwiekszych zaliczam medale na mistrzostwach polski i pucharach polski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4406 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
w PL kasy na walkach nie zrobisz.
chyba, że pośrednio np.:
- gdy złapiesz sponsora
- rozreklamujesz własny klub i "zarobisz" na składkach
- będziesz udzielał prywatnych lekcji
- weźmiesz udział w reklamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
ostatni przyklad raczej nierealny... to nie japonia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
wiecie co panowie... jak czytam te wasze wypowiedzi, to az mi slabo. wyzywacie sie, klocicie, przechwalacie, przy okazji robicie kilka bykow ;) czy w zyciu nie ma naprawde nic wazniejszego od pieniedzy? czy wasze samcze popedy nie moga czasem pojsc spac, zebyscie mogli rozejrzec sie dookola i stwierdzic jak pieknie swieci slonce i jak delikatnie wieje wiatr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
wiesz to forum o MMA, więc raczej nikt się nie zachwyca wiatrem ani słońcem ale dzięki za przypomninenie.

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Oczywiscie, ze mozemy. Mozemy nic innego w zyciu nie robic, ale jak bede glodny to za slonce sie nie najem:(. Poza tym jest to temat o pieniadzach i chyba o tym nalezy w nim mowic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
skoro jest to temat o pieniadzach, to dlaczego wiekszosc go skrytykowala i najchetniej walczylaby w mma za darmo?...
a tak na marginesie Buzz - jak mozesz pisac, ze sloncem sie nie najesz? czy myslisz, ze cokolwiek rosloby na ziemi, gdyby slonce przestalo swiecic? wzrost wszystkich roslin (no i ludzi) uzalezniony jest od promieni slonecznych, wiec jak widzisz slonce jednak wystarczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
To jedz jedynie slonce przez nastepny rok a po tym czasie spotkamy sie na ringu...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
chyba jednak się nie zrozumieliśmy...
ale na pewno przez najbliższy rok będę jeść to co urosło i dojrzało dzięki słońcu, a potem możemy się umówić na walkę w kisielu. buahahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długi wywiad z Lebanerem (ang)

Następny temat

Długi wywiad z Kenem Imai - menedżerem Crocopa (ang. + PL!)

WHEY premium