SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
ja słyszałem że na warszawskiej coś jest albo koło ul. Warszawskiej jakieś mma jak ktoś wie więcej na ten temat niech napisze

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1132
Podsumuję ten temat, bo robi się niepotrzebne zamieszanie.
Treningów mma w Białymstoku nie ma. Jest karate, bjj, mt ale nie mma. Była grupa mma w klubie BJJ Rosomak Białystok, ale ze względu na małe zainteresowanie została zlikwidowana.
Na treningach Brazylijskiego jiu jitsu i Muay thai nauczysz się elementów niezbędnych w mma i to jest moim zdaniem najlepsza droga. Dlatego kogo interesuje ta formuła walki, ten nie powinien długo się zastanawiac tylko cwiczyc parter i stojke.
Dodatkowo w grupie zaawansowanej bjj, osoby startujace w mma moga przygotowywac sie do zawodow łącząc obie dyscypliny.
UWAGA osoby nie znajace w stopniu dobrym stojki i parteru, nie maja niezbednych podstaw, aby trenowac mma.

Przy ulicy Warszawskiej odbywaja sie treningi bjj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
sory za opóźnienie. treningi są na włókniarzu, jest nowe dojo- nowa mata na I piętrze. dorośli: poniedziałki-19.30 shindokai karate; wtorki 19 muay thai; środa 20 shindokai karate; czwartek 19 muay thai; piątek 19 shindokai karate. sobota 12-14.30, sparingi dla chętnych i zaawansowanych. dzieci: pon; śr; pt o godzine wcześniej od dorosłych. opłata 70 zł za wszystko jak ktoś da radę (oczywiście można chodzić w wybrane dni)+ 40 składka roczna na federację. dzieci 50 zł+ składka roczna j.w.
z racji sporego zainteresowania i rozmiarów sali być może dojdzie niedługo do podziału sekcji dorosłych na zaawansowaną i początkującą.
co do poprzedniej wypowiedzi- tak bjj daje fantastyczne podstawy do mma to prawda. treningi u nas obecnie są bardzo przekrojowe i może parteru nie jest nawet 50% ale jest dużo i to w połaczeniu z technikami ze stójki. nie jest źle.
przy okazji- w listopadzie organizujemy mistrzostwa Europy w Białymstoku. szczegóły wkrótce ale już teraz wiadomo, że przyjedzie europejska czołówka karate full kontakt. Oprócz tego na początku listopada będzie jak co roku wyjazd do Wilna na K-1 Heroes. orientacyjną cenę i termin podam lada dzień. W Białymstoku jest obecnie przedstawicielstwo na Polskę Shindokai Karate i za sprawą sensei Cezarego Zugaja sporo się dzieje. Chętnych zapraszam.
pozdro


Zmieniony przez - ggobo w dniu 2008-10-14 19:36:07

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
Mam pytanko, jestem studentem lekarskiego i mam bardzo malo czasu, czy jesli przychodzilbym raz w tygodniu, powiedzmy w piątki na 20:00 to jest w ogole sens? Naucze sie czegos tylko przy jednym treningu w tygodniu?(no moze na dwa jakoś dam rade).

I czy ekipa na treningach jest ostra? Bo ja nigdy nic nie trenowalem to raz, a dwa to Białystok chyba sie z Olsztynem nie lubi i niechcialbym na uczelnie iść "z makijażem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
śmiało przychodź. na początku każdego sezonu każdy ćwiczy to samo, czy początkujący czy zaawansowany. nie ma żadnego obijania nowych, czy podziałów na miasta, dzielnice czy drużyny piłkarskie, to jakieś mity są, jest koleżeńska atmosfera. jak przyjdziesz przynajmniej 2 razy w tygodniu to coś z tego wyniesiesz dla siebie. pozdrawiam

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
8 listopada organizujemy jak co roku wyjazd na galę mma heroes do wilna. impreza jak zwykle będzie w siemens arena. poziom jest światowy co tu dużo mówić. w tym roku koszt wyjazdu 230 zł- w tym przejazd busem, ubezpieczenie, bilet na galę. jest jeszcze parę miejsc.
pozdrawiam

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
ggobo moglbys mi dac jakis kontakt do siebie bo chcialbym z Toba o tych treningach pogadac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Chłopaki na jakiej ulicy jest hala hetmana? i pytanie czy lepiej chodzić na Jagielonie czy do hetmana?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
proponuję przyjść na trening i samemu ocenić... co tu gadać...

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Witajcie, czekam na informacje wszelkie informacje co do tych treningów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolno - jest ktoś :-) ?

Następny temat

zawody w Łomży

WHEY premium