SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack:Burneika vs Najman

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Dla to, żeby ludzie się emocjonowali, mieli wroga w jego osobie.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Najman poddał walkę, w której nie został chyba nawet czysto trafiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
no, poddanie walki było przedwczesne i prawie bez powodu. a cały ten szum przy okazji walki to działanie pod publikę. ale cóż, takie sa reguły tej gry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Wystawiaja walki z Najmanem, zeby chlopakom rekordy poprawic

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
Burneika dość długo bił na gardę. Potem ją rozbił i miałem problem, bo nie udawało mi się tych ciosów zatrzymać - w ten sposób Marcin Najman wyjaśnia powody, dla których poddał się w walce z popularnym "Hardkorowym Koksem".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
l Testosteron" na gali MMA Attack! 2 w Katowicach przegrał z litewskim kulturystą, dla którego był to oficjalny debiut we wszechstylowej walce wręcz. Najman nie wytrzymał starcia z dużo cięższym i bardzo silnym rywalem i poddał się na początku drugiej rundy. Po walce zdradził, że chciał Burneikę zmęczyć, ale jego plan legł w gruzach, gdy rywal go przewrócił. W parterze nie był już w stanie wytrzymać chaotycznej nawałnicy ciosów rywala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
El Testosteron" Ja mam naprawdę trudnych rywali. Panowie! Mam rywali cięższych o 20-30 kilogramów, dużo wyższych. Ja naprawdę z ogórkami nie walczę - dodał Najman. Żałował, że dał się obalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
sobotę "El Testosteron" już nieco ochłonął i porozmawiał z WP.PL.


Artur Mazur: Jak się czujesz na sportowej emeryturze?

Marcin Najman: Poza tym, że przegrałem walkę, to czuję się bardzo dobrze. Fajna pogoda jest...


Nie myślałeś, żeby wyskoczyć gdzieś na ryby?

(śmiech) Pomyślę. Może wyskoczę gdzieś nad Solinę i w końcu nauczę się wędkować, ale znając mnie to, złowione ryby bym wypuszczał, bo byłoby mi ich szkoda.


Czy podtrzymujesz decyzję o zakończeniu kariery?

Tak. To jest definitywny koniec kariery Marcina Najmana. Nie zmieniam zdania.


W katowickim Spodku Polacy dopingowali wczoraj... obcokrajowca. Spodziewałeś się tego?

Tak. To było dla mnie oczywiste i nie robiło na mnie żadnego wrażenia. Oglądałeś zresztą moje poprzednie walki i pewnie pamiętasz, że było dokładnie tak samo. Kibice mają teraz swojego Litwina i mogą mu kibicować. W historii Polski już się tak historie zdarzały, że ludzie nie potrafili się ze sobą dogadać. Jak to mówił kiedyś mówił wielki Polak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
Tak. To było dla mnie oczywiste i nie robiło na mnie żadnego wrażenia. Oglądałeś zresztą moje poprzednie walki i pewnie pamiętasz, że było dokładnie tak samo. Kibice mają teraz swojego Litwina i mogą mu kibicować. W historii Polski już się tak historie zdarzały, że ludzie nie potrafili się ze sobą dogadać. Jak to mówił kiedyś mówił wielki Polak: naród wielki, ale społeczeństwo to k***y.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
ak to jest przegrać z człowiekiem, który mówił otwarcie, że do walki z tobą nie zamierza trenować.

To, co mówił Burneika, to jedno - a to, co robił, to drugie. Osobiście nie wierzę, że on do tej walki nie trenował. Miał ważyć 130 kilogramów, a ważył 124 - co już pokazuje, że przygotowywał się do tej walki. Wiesz, w sportach walki jest tak, że zawodnicy poprzez diety uciekają do niższych kategorii, żeby tylko nie bić się z kimś cięższym. Ja walczyłem z zawodnikiem, który był o 20 kilogramów cięższy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
a każdym kroku podkreślasz, że jesteś bokserem, a nie przypominam sobie, żebyś zadał mu jakieś mocne uderzenia...

Nie chcę się z tobą Artur licytować, ale uważam, że wyprowadziłem kilka ciosów i kilka doszło do celu. Sposób mojej walki wynikał z taktyki. Chciałem kontrolować to, co się dzieje w oktagonie i pozwolić się Burneice zmęczyć. Czekałem na odpowiedni moment, żeby zaatakować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETETYCZNE MUFFINY KOKOSOWE

Następny temat

FBW BEZ OBCIAZANAI KREGOSLUPA!

WHEY premium