SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MJoza and Janu jump sesion June 2005

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
a gdzie mieszkasz moze wpadniesz wczesniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2387
Yo, własnie obejzałem janu mix tape vol.1 (nie wiem czy był dawany na forum i czy była o nim mowa) ale to jest poprostu żenada! Ty chyba masz 50cm wyskoku z jednej nogi! A czytałem chyba twoje wypowiedzi ze masz koło 100cm wyskoku. Nie wiem, oglądaliście to już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Mieszkam nie daleko Opoczna w Łódzkim. A Janu wyskoku ma raczej powyżej 50, bo było dość sporo zdjęć z jego udziałem które pokazywały jego wyskok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
wocio ten mix jest z czasow zerwania mojego sciegna i tak arpopo tam pisze ze to jest wersja probna no a tak naprwde zgadles mam 50 cm wyskoku a dokladniej 42
a tu masz fote mojego 50 jumpa http://img162.imageshack.us/my.php?image=p10100431pb.jpg moj kumpel ma 182 cm wzrostu ale coz 50 to 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2387
Żeby nie być gołosłownym: http://www.megaupload.com/?d=6P5E4DKP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
kurcze musze sie powtarzac nudzilo mi sie polaczylem z 2-3 filmiki w movie markerze i tam pisze nawet wersja probna bo sprawdzalem jak movie marker dziala a dalem to jednej osobie przynajmniej wiem kto zeby sobie szczail a do tego bylem 2 tygodnie po wyjsciu ze szpitala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2387
Janu spooko, ja poprostu widziałem tylko to. I mój osąd opiera sie wyjącznie na tym mixie. Na filmach widać wszystko czego nie można powiedzieć o zdjęciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
po pierwsze to nie mix tylko danie 2 filmikow i 3 zdjec bo kontuzji do tego powstalo to tak ze zaczolem sie bawic windows move marker i nie mialem co dac to dalem pierwsze lepsze wiec mi nie ******l glupot ze filmiki a foty a jakbys chcial wiedziec to filmikow tez juz duzo dalem postaram sie w zimie w ferie wrzucic filmiki z 3.05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218
jacek 1989 skoro masz tyle wyskoku i skaczesz glowa do obreczy jakten koles z filmiku który dał janek to pokaz jakies wsady ??

wyskok ponad wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
tez bym chcial to zobaczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawienie sprintu w wakacje - POMOCY

Następny temat

Poprawa wyskoku bez nabrania masy

WHEY premium