SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MJoza and Janu jump sesion June 2005

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
to wsad 2 reczny ale w calej okazalosci moglem wyrzej :) http://img384.imageshack.us/my.php?image=p10100071kz.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
1. nie musisz osobnego postu zakładac do kazdego linka
2. widziałem cie chyba w tych żółtych butach na konkursie w kosza pod spodkiem w wakacje

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
hmmm moze zaskocze ale dla mnie cienkawo :/ kosz widac ze jest na 280 albo na 290 (dobrze ze napisales ale wsadziki no takie sobie, jakby kosz byl prosto to bys z pilka na tych zdjeciach jedynie do obreczy doskoczyl (zalezy ile masz wzrostu,zasieg) bo wyskok widac ze bedzie kolo 90

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
dokladnie zenon wyskok mam lekko ponad 90 cm a i jak byl by prosto to bym pare wsadow porobil bo do kwadratu doskoczylem Mozliwe ze mnie widziales ale na AND1 w kato nie mialem tych butow bo je kupilem 2 tygodnie temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
nakrec cos janu bo z takim wyskokiem juz mozna cos porobic

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
jaaaaaaaa ten ala ziani wymiata tylko nie iwem kto go robil janu czy mjoza?? jak Ty tak z trawy wyskakujesz to co dopiero z dobrej jakosc parkietu
janu ile masz wzrostu??
dla mnie wymiataSZ I WIEZE Ci ze masz ponad 100 wyskoku dodac do tego twoj wiek (15 lat chyba nie) to jestes za***isty kolo
jak Ty to zrobiles ??
ale nie idz pod sztange bo nie urosniesz i wyskok Ci za duzo nie pomoze w zawodostwie
ladnie przeskoczyles tego kolesia tylko ze jak urosniuesz do ponad 190 cm to juz bedzie troszke trudniej bedziesz musial popracowac na dynamika i bedziesz NAJLEPSZY !!!
na dzien dzisiejszy masz za***iste umiejetnosci co do wyskoku i dynamiki wrzuc jeszcze jakis swoj cross over i wiecej filmikow ze wsadami
majac tAki wysko obecnie teraz bym sie skoncentrowal na rzucue bo to jest najwazniejsze w koszu a jak bedzie gral duzo i rzucal z wyskoku to do 18 roku zycia bez trenowania zadnego programu na jumpa dzieki czestej grze jum Ci sie spokojnie powiekszy o 20 cm !! i bedziesz mial 120cm !!

urosniesz do 190 cm i zasieg 2.50 i bedzie super !!!
powodzenie zycze !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
dzieki ale to na trawie to ja 1m wyskoku nie mam wiesz to jest przesadzone ale lekko ponad 90 cm a teraz jade na sekcje do katowic do mickiewicza i moze zrobie kariere :) Wzrost mam gdzies w granicach 180 wiczorem mi wyszlo 178 :)

Zmieniony przez - janu15 w dniu 2005-09-17 12:51:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
na pewno zrobisz !!!
tylko teraz to CIe WEZma na rozgrytwanie a pozniej bedziesz skrzydlowym bo urosniesz
ja jak konczylem gim mialem 178 cm przyszedlem do liceum i mialem 190 takze wiesz wszystko jest mozliwe
trenuj nad rzutem !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawienie sprintu w wakacje - POMOCY

Następny temat

Poprawa wyskoku bez nabrania masy

WHEY premium