SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MISTRZOSTWA EUROPY W WL - LWÓW 2003

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Nie wiecie przypadkiem czy Inzer wystawiał sie w Kijowie?
Potrzebuję na gwałt kupić hard core i nie wiem jak najszybciej to zrobic.
Chyba musze do nich zadzwonic i pojechac do Nymburka.

Pozdrawiam!

metamaker

metamaker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
Nie bardzo Wszoła miał by medal ,ponieważ ten który był 3 wycikał 157,5kg i spalil 2 do 1 i napewno stać go było na większy wynik.Stanaszek zalożył tytana i 190kg nie mógł opóścić na klatke, dopiero 200 doszło ale złapal kontuzje.Grabski o czym nie wiecie zaliczył 260 kg z małym błedem a wzasadzie go przysędziowali bo sędziowal go rusek i ukrainiec no i wiadomo! Ozywiście wyciskał w tytanie pierwszy raz w życiu nieżle nie , bo był w dóżym szoku.Gdyby to zaliczył byłby 2, no i można pogdybać stanaszka 1 miejsce no i drozynowo było by pewniej.Pracownik zaliczył penie 3 podejści i z pewnością stadz go było na więcej ale pilnował zlota.

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Ja myślałem że ta dyscyplina to wyciskanie a nie opuszczanie w leżeniu...
Dalej nie wiem co to miało być hartowanie koszulki, czy to znaczyło że 200 by wycisnał...

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
Znaczy się że tak!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
To ja dodam, że w punktacji drużynowej wyprzedziła nas tylko Rosja! Na trzecim miejscu byli Węgrzy, na 4-tym Ukraina.

Po raz pierwszy w Europie zawodnik zaczynal od ciezaru 300. Po raz pierwszy czterech zawodnikow podchodziło do ciężarów ponad 300 kg!

Ciężary podnoszone przez ciężkich zawodników są nieprawdopodobne!

Jaka będzie odpowiedź Inzera na ofensywę Tytanów, jaka dokonala się na tych zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
69 pkt. Rosja
55 - Polska
54 Węgry
52 Ukraina
37 Białoruś

Zwycięzcy:
110 - Władymir Bordijan (Białoruś) 280 kg
125 - Laszlo Meszaros (Węgry) 302,5 kg (rekord świata) (310 lekko wycisnął, ale odbił od klatki)
+125 - Kenneth Sandwik (Finlandia) 310 kg (rekord świata)

Na 307,5 kg spalił Holender, Niels Staerkjaer.

OPEN:
175,29 - Laszlo Meszaros
172,76 - Kenneth Sandwik
172,71 - Zakiev Ayrat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
mr lift -> cóż z tego, że sandor wyciskał 157,5kg, od kilku lat na zazwodach pali podejścia pow. 145 kg, wyraźnie to jest kres jego możliwości.
Natomiast byłem przekonany, że Wiesiek Grabski nie zajmie medalowego miejsca i nie dlatego, że jest słabym zawodnikiem, jest jednym z najlepszych Polaków w open, ale dlatego, że ta kategoria (90 kg)jest niesłychanie silna.

PaRker, mr lift - powiedzcie, czy rosjanie też mieli koszulki tytana ? chcę wiedzieć, czy ich doskonała forma też jest uwarunkowana zmianą marki odzieżowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Przewidując takie pytanie dałem na nie odpowiedx na poprzedniej stronie.

Prawie wszyscy lub wszyscy najlepsi zawodnicy startowali w koszulkach Tytana. Generalizując, w cięższych kategoriach koszulka Tytan pomagała uzyskac wyniki ok. 40 kilku kg więcej niż wynosił nejlepszy wynik bez koszulki.

Wiesiek Grabski wycisnął 260 kg z niewielkim dociśnięciem prawą ręką, co byłoby skorygowane gdyby wcześniej wypróbował Tytana. Gdyby był inny skład sędziów może miałby zaliczone do podejście. W każdym razie siłę miał na grubo ponad 260 kg. Gdyby chociaż raz założył wcześniej Tytana medal miałby bez najmniejszych problemów. Lub gdyby sędziował mu jakiś Polak (posiadanie swojego sędziego w składzie danej kategorii i w następnych dyscyplinuje innych sędziów - nie palą za byle drobiazg!). Wiesiek miał siłę na rekord świata. Zgubiła nas zaściankowość Polski.
Jeśli okrzepnie w Tytanie na mistrzostwach świata może niejednego zakoczyć!




Zmieniony przez - p-aR-ker w dniu 2003-08-11 07:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
wiem, że W.G. jest silny, zapewne Worobjew też miał siłę na 270..., no ale nie oto chodzi.
Najważniejsze, że mamy srebro drużynowo i drużynowy kobiecy brąz

cieszy mnie szczególnie wynik Janka Wegiery, zawsze to kilka kilo do wyniku w trójboju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Janek zrobił mniej niż planował, bo Tytany szybko rozciągają się po 3-4 założeniach. Nikt ich jeszcze nie zszywał po rozciągnięciu, więc nie ma doświadczeń nad pracą zeszytej koszulki. Gdyby miał nową koszulkę wycisnąłby w okolicy 250 kg. Kłaniają się pieniądze, których brak zdaje się odgrywać dużą rolę na wynikach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening-martwy ciąg

Następny temat

moze tutaj ktos pomoze...

WHEY premium