SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MISTRZOSTWA EUROPY 2004 W KULTURYSTYCE WYNIKI

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Ja to ujalem w troche inny sposob...hehe

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
W nocy championów Słodki pierwszy, Masza drugi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
WoW!!!
On jest po prostu zaskakujacy...

Zmieniony przez - Paul_S w dniu 2004-05-23 08:21:02

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
B-stok, czy moze łaskawie raczysz napisać CO TY TU ROBISZ? Bo jak na razie to potrafisz tylko najeżdżac na cięzko pracujących sportowców. A profil nadal masz zerowy. LESZCZU

Moderatorzy: dlaczego on jeszcze nie dostał bana?

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Usunięty przez gokuson za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ty uwazaj na slowa

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak wykasowanie mojej wypowiedzi dowiodło tylko braku inteligentnego obeznania. Nie wiem jak sie tyczy zarzut braku cennej merytoryki w wypowiedziach uzytkownikow jak i MODERATOROW do pkt. 7 Regulaminu.
Jesli tak to proponuje stworzyc taki pkt. "Kto swiadomie podwaza opinie moderatorow, nawet jesli ma racje, zasluguje na bana i wykasowanie wypowiedzi. Moderator jest panem i wladca i nikt nie ma prawa nic powiedziec.."
Zajmijcie sie glupota w "szmatni" i spamem w dzialach tematycznych bo to jest zagorozenie dla sfd.
Xena, profil mam wstawiony, nie moja wina ze po wypelnieniu formularza trzeba czekac tygodniami na publikacje..
Proponuje zejsc z tonu, bo mam jak najbardziej prawo do wyrazania swoich pogladow, zwlaszcza ze nie wykraczja poza normy etyczne i nie sa skonstruowane w sposob wulgarny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
ble,ble,ble i wyszło ci masło maślane.
Najpierw dajesz pokaz swej trywialności nazywając zawodników "leszczami",a potem wrzucasz swój pseudo-intelektualny wywód świadczący o niczym innym jak o typowym rozdwojeniu jaźni.
Nastepnym razem przemyśl ze trzy razy zanim cokolwiek napiszesz,aby więcej nie robić ze siebie infantylnego bubka....

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120901
B-stok: nie masz nic sensownego do dodania w tym topicu to nie pisz ... przeczytaj dokladnie 7pkt regulaminu.

EOT
kazda kolejna wypowiedz nie na temat bede usuwal

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 303
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RADEK SŁODKIEWICZ MISTRZEM EUROPY !!!!!!!!!!

Następny temat

Moje fotki z MP 2004

WHEY premium