SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ OLIMP ZAPRASZAMY DO SUPER KONKURSU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Myślę sobie, że po prostu ktoś nie przemyślał sprawy. Wystarczyło napisać tak jak w innych konkursach w działach, że odpowiedzi udzielamy w konkretnym dziale i temacie. Szkoda, będą kolejne konkursy. Ale niesmak pozostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
Martianin idac tokiem twojego przedmowcy z poprzedniej strony: zazdroscisz i płaczesz ze nie wygrales, nie umiesz pogodzic sie z przegraną, to nie bierz udzialu w konkursach

Zmieniony przez - Rout66 w dniu 2009-01-10 11:20:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Martainn - dwa tematy po to żeby większa publika zobaczyła, że nutrifarm/olimp robią konkurs - wiadomo wpłynie to na wizerunek ich marki.

A dlaczego biorą jeden pod uwagę to nawet Zeus z Olimpu Ci nie odpowie

Szacunek dla powyższych firm, że w ogóle zorganizowali taką akcję i postanowili rozdać suple.. jednak werdykt budzi wątpliwości więc ja osobiscie się ciesze, że nie brałem udzialu w tym konkursie - czas ten wykorzystałem efektywniej

Pozdro



Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2009-01-10 11:21:29

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No tak płaczę i lamentuję:) Zdarza się jednak, że jako jedna z siedmiu osób udzielam poprawnej odpowiedzi i nie wygrywam:) A wygrywają Ci co nie udzielili poprawnej:) Life is brutal and full of zasadzkas. Dobrze odpowiedział też Szoho i MolderDist:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50684
Rout66 postaw sie w sytuacji kolego ja to ty byś udzielił poprawnej odpowiedzi a nie wygrałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Eeee tam. Zdarza się. Kiedyś też napisałem poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania z egzaminu i nie zdałem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288
wg MolderDist należy sie nagroda mówi to osoba która podobnie jak on odpowiedziała na to pytanie prawidłowo, nie wiedzialem ze umieszczony zostal link w dziale suplementacja z przyzywcajenia wchodze i sprawdzam dział nutrifarm. Z działu nutrifarm jako pierwszy odpowiedziałem prawidłowo 19 grudnia po 19ej zauwazylem ze MolderDist odpowiedzial prawidlowo na dziale suplementacja 19ego stycznia po 14ej powinien byc wyrozniony tez. Jednak nie rozumiem dlaczego probujecie sie dowartosciowac piszac ze zalozylem posta tylko dla konkursu smiac mi sie chce naprawde jak to czytam:) mozecie miec moderatora nawet dla zielonych i siedziec 24 godz na forum i wystarczy ze napisaliscie vitamin shop i macie caly konkurs nie wazny wiec po co ta dysputa wogola? nie wazna jest ilosc dni od rejestracji tylko poprawne odpowiedzi! Sugierujecie sie odpowiedziamy osob ktore juz napisały i czekac az wygracie a jak nie wygracie to wielkie pretensje i szukanie problemu w calym z tym ze jeden gogus napisal ze 22 osty przeczytalem tylko to mnei rozsmieszylo moglem zadnego posta nie przeczytac wystarczy ze wiedze mam.

Zmieniony przez - _OPRAWCA w dniu 2009-01-10 12:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
oprawca skoncz juz sie osmieszac, sam sie przyznales w jakim celu zalozyles konto:
"Załozylem Konto ze wzgledu na konkurs"
https://www.sfd.pl/MIKOŁAJ_OLIMP-t458125-s25.html

skoro konkurs sie skonczyl temat powinien byc zamkniety i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie ma znaczenia, kiedy się zarejestrowałeś. Dla mnie mógłbyś się zarejestrować nawet i 5 minut przed i odpowiedzieć dobrze i wygrać. To kto się kiedy zarejestrował, to jego sprawa. Nie można kogoś wykluczać, bo np wczoraj dowiedział się o SFD.:)
Dysputa jest o to, że Olimp zamieścił 2 takie same tematy i było więcej osób które poprawnie odpowiedziały na 1 pytanie, a nie tylko 4. Razem było ich 7. Olimp nigdzie nie napisał, że odpowiadamy w jednym temacie. Nie napisał tego mimo, iż sukcesywnie pojawiały się odpowiedzi w obu. Żal jest tylko o to i o nic więcej. Nagród nie chcemy. Chcemy tylko wyjaśnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288
Rout66 jedyna osoba ktora sie osmiesza jestes ty. Napisales Vitamin shop i myslales ze wygrasz a teraz ciagniesz to dalej. Przyznalem sie i cp stego ze dla konkursu. Nie widze nic zlego dowiedzialem sie godzine po zobaczeniu posta tzn kolega z ZAIRU do mnie dzwonil i sie zarejestrowalem. Satysfakcjonuje Cie ta odpowiedz/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Phenibut+5-HTP w 1 sklepie gdzie najlepiej kupić?

Następny temat

Mutant niska cena

WHEY premium