SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MHP - Anadrox Pump & Burn

temat działu:

MHP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43512

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
na jakigo*****a sie udzielasz

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1586
Pali sadelko szybko i fajnie pompuje :)

Go Hard or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3712
podbijam

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 59 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
Łykam dwa dni i nic:(
Zgodnie z instrukcją 4 szt - 30 minut przed treningiem
Dni beztreningowe - 4 rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25423
2 dni ?
poczekaj z tydzień może nawet więcej wtedy zaczniesz czuć działanie a nie od razu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 59 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
Witam
To jest tekst z orgynalnej strony MHP
As a dietary supplement, take 4 capsules once per day or twice daily. For maximum results, take 4 capsules in the morning and 4 capsules in the afternoon.
Czy ktoś bral 4 sztuki rano i 4 przed treningiem lub wieczorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1092
Mi zostało jeszcze 10 dni stosowania.Trochę sadełka ubyło i siła poszła w górę tylko nie wiem czy to zasługa Androxa czy mojego treningu bo na prawdę daję z siebie wszystko. Po przeczytaniu opisu liczyłem na więcej chociaż wiem że każda firma uważa swój produkt za naj naj...Powiem tyle-energia była, pompa tyle o ile. Teraz raczej zakupu bym nie powtórzył ale to tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
witam serdecznie wszystkich mam zamiar kupic ten produkt MHP Anadrox Pump & Burn tylko czy on naprawde dziala spala tluszcz i miesnie rosna ? jakie efekty ?? napiszcie konkretnie co myslicie o tym ? jak cos to nawijajcie na e-mail: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
czyli produkt nie dziala =/ ?
nie wiem juz co wybrac Nano Vapour czy Anadrox :( x

Kazdy rozstep to w obwodzie postep!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
Na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że by osiągnąć maksymalne rezultaty, trzeba brać po 4 kaps rano i 4 wieczorem. Dzisiaj przyszła paczka. Startuje z wagą 94,3 kg i mam nadzieję, że przez najbliższe 23 dni strace conajmniej 5 kg trenując na siłce 3x w tyg i 3x w tyg aeroby. Oprócz redukcji mam nadzieję, że wymiary pójdą w górę i siła utrzyma się na dobrym poziomie. Za 4 tyg panowie będziecie mieli taką naprawdę fest recenzję tego sumplementu... Pozdro

Moją pasją są piękne kobiety. Uwielbiam je poznawać, rozmawiać z nimi, uwodzić je i dostarczać im pozytywnych emocji oraz rozkoszy. Mówią na mnie Dawid. Tak jak król izraelitów, jestem artystą. Artystą podrywu. Bo uwodzenie jest najpiękniejszą sztuką i tyle.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MHP - A-Bomb

Następny temat

MHP - Creatine Monohydrate

WHEY premium