SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDROSTENOLON

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
juz pisalem o tej metce...mialem robione testy antydopingowe gdy ją brałem i nic one nie wykazaly.Zwykle Landrynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Jakie testy antydopingowe ?
Wiesz co sie kryje pod terminem testy antydopingowe? chyba raczej nie...


Po profilu wnioskuje ze jedyne "testy" jakie mogli ci robic to:

a)zlecone przez mamusie badanie krwi bo synek spuchniety jak swinka (nic nie wykryją)

b)zwykle badania do wojska, pracy(nic nie wykryja)


Testy na doping to skomplikowana i kosztowna sprawa

Wezmy np testosteron. Oczywiscie ze podczas stosowania gdy zbadamy jego poziom we krwi, bedzie on kikakrotnie przekroczony(wiec mozna w ten sposob potwierdzac autentycznosc bitego towaru) ale na podstawie wyniku samego testosteronu nie mozna jeszcze nikogo podejrzewac o doping. Dlatego musieliby ci zrobic badanie stosunku epitestoteronu do testosteronu. Wtedy moglbys powiedziec ze miales badanie na doping To przyklad z testosteronem a w przypadku metandienonu jeszcze trudniej cokolwiek stwierdzic. Wiec nie pisz bzdur









Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-03-28 18:38:26

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
jak bys nie wiedzial to bylem w kadrze Polski w podnoszeniu ciężarów swojego czasu, i podczas pewnego zgrupowania w zakopanem przyjechali z rana tacy ładni panowie i pewna ładna pani i kazali nam nam siusiać w pojemniczki
Zatem Przegibon na drugi raz ugryź sie w język i nie pisz tego co ślina na język przyniesie. Tak wiem test kosztuje okolo 2 tysięcy od osoby, jak chcesz moge ci nawet ładnie opisać jak caly proces wygląda bo robiłem go juz kilka razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś brał tą mete i może się pochwalić "efektami"? flex probowal ale efektami nie moze sie pochwalic
Tez bylem na kontoli antydopingowej, odkrecili wode pod prysznicem i poili mnie woda, nie moglem sie odlac. Probki do Czech wysylaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Chlopie to chyba profil masz dla zmylyalbo to byly zawody w gimnazjum bo z takimi wynikami to sobie mozesz conajwyzej poogladac strognamnow/podrzut w tv z popcornem w rekach

Najwiekszy ciezar podnosisz codziennie.... wstajac z lozka


pas 100 waga 105, na barki mniej niz wazysz - nie no ciezarowiec jak sie patrzy i jeszcze 20lat


Ciekawe... nie powiemSamych asów mamy w tym dziale





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-03-28 18:58:07

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
Że tak powiem *******isz smuty. Napisalem że w czasie juniora!!!Mając 15 lat wynik 116+144 w kat 94(waga wlasna wtedy 88)...i zeby nie sklamac to wtedy to byl najleprzy wynik do lat 17. Ale póżniej kontuzja, z którą sie męcze do dnia dzisiejszego i koniec dźwigania.

Zmieniony przez - gruby22 w dniu 2009-03-28 19:02:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
no to ladnie jak w wieku 15 lat juz mete podjadales

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
heh z tą metą to spro wtedy namieszałem, i że tak powiem cieszę sie ze miałem wy***kę, bo troche kasy klub by beknął za to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
gruby22 urzekła mnie Twoja historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
kolega brał z 7 lat temu, działała. ale szału nie było. ale tabsy inaczej wyglądały

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone propionate 10ml.

Następny temat

enan 250 iran

WHEY premium