SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META INJECT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
tomek, ja z "praktyki" to ci powiem ze gram mixa na mnie nie dziala a 100mg e2d propa robi jak zloto. dawki na etykietach underow i "aptek" od dila to czyste strzaly i nie mozna wyciagac wniskow z takich doswiadczen zwlaszcza gdy teoria mowi co innego. tak jak mowisz nie wiesz co bylo w jednym ani w drugim srodku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
Dlatego napisalem tylko moje odczucia,a nie sprzeczam sie co bylo tego przyczyna.Jednak na przyszlosc tez bede wbijal zastrzyki,a nie jadl orale(plusem inj. jest napewno to ze bebechy tak nie bola podczas cyklu) i cos w tym jest ze strzaly sa lepsze.Podobnie jest z winem chyba wiadomo,ze inj. robi lepiej niz wino oral. Ja specem nie jestem to tylko moja opinia

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wino oral robi lepiej niz wino inj, tak jak meta oral robi lepiej niz meta inj
to sa informacje i odczucia praktykow,
I teoria wcale nie udowadnia inaczej, zaden z argumentow jakie podales Niedzwiedzio nie zaswiadcza o lepszym dzialaniu inj

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
walka z wiatrakami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
miczelx jestes pewien tego co piszesz? bo ja teoretykiem nie jestem.Ale meta razaka w strzalach to byla najlepsza meta jaka bralem,a wina inj nigdy nie bralem to sa opinie ludzi z mojego srodowiska.Jednak wiem ze amatorem niejestes wiec sie nie sprzeczam,moze poprostu jak wyzej napisalem tabsy mialem zanizone i stad moje stwierdzenie co do mety.

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
tak czy inaczej zdrowsze jest inj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
UcantCme
tak czy inaczej zdrowsze jest inj


No tak Ty jako alfa i omega dopingu mozesz podsumowac jednym zdaniem
Moze korzystajac z okacji wyjasnisz dlaczego inj jest zdrowsze ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
W moich odczuciach wino inj desma, dawka 50mg e2d robilo lepiej niz oral stanox czu balkan 30mg ed. Najgorsze ze po wszystkich palila mnie straszna zgaga.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Niedzwiedzio daruj sobie takie teksty, juz Cie upominalem
Nie jestes w stanie udowodnic swojej teorii, brak Ci dokladnej wiedzy na ten temat wiemy o tym obaj wiec nie udawaj kogos kim nie jestes

Tomek juz mnie meczy ten temat ale zasadniczo jestem pewny

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
nikogo nie udaje pisze co wiem,skoro mowisz ze droga podania niema znaczenia to o czym dyskutowac?ze pierwsze przejscie przez watrobe nic nie znaczy,ze mg do mg oral do iniekcji na kozysc oral,darujmy sobie,wypierasz fakty

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2012-12-23 12:59:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml odblok

Następny temat

Która deka?..

WHEY premium