SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META INJECT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
miczelx



UcantCme najgorzej jest robic z siebie wiekszego idiote niz jest sie w rzeczywtstosci

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2012-12-23 16:42:36


brak argumentów i ślepe wierzenie tylko w swoje racje - norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zondzisz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Sluchajcie Micza, bo pozostali troche glosza herezje.

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2012-12-23 20:42:26

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
ja wiem, że Micz posiada dużą wiedzę w temacie, ale chyba mogłem zaryzykować stwierdzenie, że inj jest zdrowsze niż oral, a chodziło mi głównie o to, że nie dostają tak ostro bebechy (nie mowa o wątrobie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
UcantCme
miczelx



UcantCme najgorzej jest robic z siebie wiekszego idiote niz jest sie w rzeczywtstosci

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2012-12-23 16:42:36


brak argumentów i ślepe wierzenie tylko w swoje racje - norma


Ja nie wiem czy Ty o tych brakach argumentow piszesz o sobie czy do Micza, bo jak o sobie to by sie zgadzało, a jak do Micza... to powiem Tobie i Wam wszystkim, abyscie szanowali ludzi, ktorzy juz w temacie troche siedzą, wkładają w to serce i swoj intelekt do wyciągniecia wniosków i jeszcze "ratują Wasze dupy" dzieląc się swoją wiedzą chociaz nie muszą i nic z tego nie mają... a idz sobie jeden z drugim do jakiegos pl zawodnika to za 100 zloty rozpisze Ci piramidkowo mete, ktotka inse, stala dawke testa i stala dawke deki.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Luz Panowie,
Marcel adwokat diabla

Ja wiem ze nie moge poprzec swojego stanowiska konkretnymi badanami czy dowodami, druga strona rowniez nie moze tego zrobic, wiec wszyscy moga sobie interpretowac nasze argumeny na swoj sposob,
Najlepiej sprawdzic na sobie i po kilku cyklach na jednym i drugim sprawy zaczynaja byc jasne jak dobrze obserwuje sie swoj organizm i taka metode polecam kazdemu w tym dziale

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Looz i Wesołych Świąt Panowie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
prawda jest jak doopa kazy siedzi na swojej.P Panowie wesołych swiat MIcz szacun niechce podwazac autorytetu poprostu miałem troszke inne zdanie,pozdro Pany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jest git, mamy przeciez prawo miec rozne opinie, jakby sie wszyscy ze wszystkim zgadzali a doping bylby taki jasny i oczywsity to nie byloby to forum potrzebne, zawsze lepsza taka dyskusja niz ciagle pytania jak zjesc 100 metki
pozdrawiam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
I widze,ze wszystko dobrze sie skonczylo Wesolych Swiat Panowie i lepszych efektow z treningow w przyszlym roku

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CUTTING EDGE 200mg/ml odblok

Następny temat

Która deka?..

WHEY premium