SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL 5mg x 20tbl JELFA (new design)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
dokladnie, najtaniej widzialem za 9 kart czy 8 a najdrozej to tyle ile mi oferuja

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1965
Chłopaki a to na tych internetowych aptekach mozna normalnie zamawiac bez recept ? Jak oni to robiątak na legalu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2008 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Panowie wystarczy ze przegladniecie Pharmindex 2009 lub receptariusz i watpliwosci dotyczace dostepnosci i produkcji danego leku rozwiejecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Panowie wystarczy ze przegladniecie Pharmindex 2009 i watpliwosci dotyczace dostepnosci i produkcji danego leku rozwiejecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie ma wałków.
A co prawda, gdzie nie gdzie grubo przesadzone.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
ja tam własnie tydz remu zacłem cyklik metka polska sam kupiłem w aptece po 4 dniu juz czyje power! Mialem recepte od zapprzyjaznionego dc

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No to git malina

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2991
a próbował ktoś zamawiać w aptekach internetowych?? może uda się bez recepty hehe

Tylko krowy chodzą stadem - lwy zawsze samotnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
nie probowalem ale nie uda sie,musisz im przed odbiorem wyslac recepte inaczej nitka z tego,czyli zamowienie jest realizowane dopiero po odebraniu recepty przez farmaceute,wczesniej nikt sie tym nie zajmuje.Co do tematu to zakupilem ostatnio 300tab czekaja na swoja kolej.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanabol bd fake czy org

Następny temat

Realna ocena w trakcie cyklu

WHEY premium