SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL 5mg x 20tbl JELFA (new design)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Jesli jelfa nie odpisz wystarczy np spytac w aptece baby czy zauwazyla moze czy jelfa zmieniala opakowania z podluznych na takie wlasnie i design. Np omke prolo mają taki sam design jak inne ich leki w aptece wiec jak juz zmieniają to napewno nie tylko mete. to raz a dwa jak ktos ma i nową i starą mete na chacie ja niestety mam tylko 20tab starej to napewno porownałbym wyglad tabletek, i takie *******y

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak mogła zauważyć jak jeszcze tego w aptece nie mają

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
wg mnie to nie towar do aptek...
to jest taka extra seria ,tylko dla sezonowców,ze wskazaniem tych poniżej 18 roku życia

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
oczywiście to tylko moje skromne spostrzeżenie,jak ktoś stestuje chętnie posłucham opinii

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ale mowie o innych lekach nie o mecie.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No no... kiedyś za młodego łepka koleś coś poszedł pytać o omkę to po policję babeczka podzwoniła i pamiętam jak dziś... s******lałem aż kapcie podarłem a jego złapali po łamaga biegł jak baba

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz Krzykacz soga bo mnie rozbawiłeś

Albo nie bo nie wejdzie.

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2009-03-23 22:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14780
Uwe <<nie musisz pisac do jelfy ja to zrobilem i odpisali wlasnie to >

odpowiedz z jelfy cytuje>"
Metanabol jest sprzedawany od 09.03.2009"

i jeszcze to >"
Szanowny Panie,

Produkcja i dystrybucja Metanabolu została wznowiona."

i to he >" Metanabol będzie w produkcji i dystrybucji w trybie stałym."

bez kasy nie ma masy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
zabawni jestescie. eot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Masz jeszcze godzinę i piętnaście minut

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanabol bd fake czy org

Następny temat

Realna ocena w trakcie cyklu

WHEY premium