SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL 5mg x 20tbl JELFA (new design)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
to tylko Twoje domysly UwE, niewiele mety jadlem bo tylko polaka i body research i teraz smialo moge powiedziec ze metanabol przy danabolu to lipa z zawyzona cena, a jak bym mial wybierac jakosc/cena to pewnie padloby na scantela, w metanabolu jedynie swiety spokoj siedzi, ktory zawsze wybieram ale teraz jest tyle dobrych i sprawdzonych firm ze lekarstwo na metanabol zawsze sie znajdzie ale kazdy idzie swoja droga... jak nie bedzie danabolu to zjem metanabol jak bedzie danabol to metanabol dla mnie nie istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
opakowanie smieszne wrecz załosne. ale tu nie chodzi o pudełko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
irko domysly z nikad sie nie biorą.
wystarczy sporjzec na posty z tego forum z roku np 2001 kiedy under był 1- IP i moze troche bd ale wiekszosc rynku to apteka byla.

malolatom radzilo sie 2-3 tab mety ma pierwszy cykl 60 tabletek itd i puchli jeden z drugim,
teraz nie ma sytuacji na forum zeby sie radziło poczatkujacemu na pierwszy cykl mniej niz 30mg mety lub 30mg wina lub 100propa e2d.
i to ich robi (nas tez) ogolnie narod koksujacy tak samo jak tamte dawki kiedys dobrej apteki

bo są same undery a na apteke trzeba wydac grubsze siano

Zmieniony przez - UwE w dniu 2009-03-22 23:35:43

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
Dawno juz tej mety nie widzialem.

Jelfa wznowila oficjalnie produkcje czy underground?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ps zeby nie bylo tez nie zjadlem wiele mety. napewno mniej duzo od ciebie
ale chodzi mo o takie poprostu rozmyslenia

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
UwE bo standardy "brania" sie zmienily a nie dzialania srodka, jak ja bylem szczeniem moj kumpel jadl listek metanabolu dziennie, 17 latek... i roznicy nie bylo miedzy tym co bral w piramidzie w szczycie 6tab, mozliwosci przerobowe tez maja swoje granice, jak zjedza po 100mg dziennie to i tak im to chooya da, nawet roznicy miedzy 30mg nie wyczuja, chyba ze w cisnieniu a i to nie jest pewne
teraz wiecej znaczy lepiej...

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2009-03-22 23:49:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ale IMO to troche głupie i te standardy wlasnie zmieniły sie dlatego ze teraz 3 x 10mg dziala jak 3 (maxymalnie 4) x 5mg a np 30mg dobrej mety jelfy by mi wy***alo gino 2kilogramowe plus 5litrow wody w samych policzkach.
a 30mg DOBREGO undera by mnie poprostu elegancko porobiło a i tak bym nie wiedział czy nastepna tabletka nie spowoduje zablokowania mojej aorty bo np sypneło im sie hmm cyklonu B przez przypadek lub 10mg clenbuterolu

nikt nie patrzy na rece knurom w piwnicach ktorzy trzepią undery.
totalna patologia

ps-nie robmy syfu juz ale dodam ze mam ziomka ktory zapił 10 tab ruskiej 100ml wodki bo myslal ze bedzie mial dobrą bombe na bani
dodam ze ma okolo 30 lat nie umie pisac ani czytac hahahaha

Zmieniony przez - UwE w dniu 2009-03-22 23:57:21

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
zapamietaj sobie uwe jedna rzecz, tablety nie roznia sie od siebie bo nikt ich nie lepi... to dlugi proces a czy dana tableta bedzie do dupy czy dobra to juz od producenta zalezy... trza wybierac dobre, sprawdzone undery, nie ma co narzekac bo wlasnie w polsce mamy duzo dobrego towaru, wszyscy chwala towar na swiecie ale na swiecie jest wlasnie najwiecej shitu i tam wsadzic sie na wala to zaden problem... nie wiem jak te apxy/razaki dzialaja... bd bym nie ruszyl ale nad scantelem bym sie nie zastanawial i odrazu zjadl bo firma jest nie od dzis... jadlem tylko raz, jedna tabse oxyfluxu i czulem sie jak po mocnej kawie a kaw wypilem w zyciu moze z 5, wiec jak ktos mi mowi, ze biale jest czarne to i tak mam to dupie bo sprawdzilem, ze biale jest biale... innych nie jadlem ale i axio i eap w moim otoczeniu mialo dobra opinie, teraz tego chyba nawet nie ma ale ja ww forumowe bajeczki nie wierze jak widze, ze towar dziala tylko komus albo nie po drodze albo poprostu czuje, ze musi napisac posta na forum, nie wazne czy ten post jest cokolwiek warty, zreszta sam wiesz co tu ludzie wypisuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Irko ma rację. Nie zmieniły się realne stężenia a dawki. Ja dalej jestem za minimalnymi dawkami i takie właśnie robią ludzi w moim otoczeniu. Choć są wyjątki na których zupełnie nie podziała jakiś środek. Nie ma też czegoś takiego że im się sypnie. Wszystko idzie maszynowo bo nie wyobrażam sobie że ktoś stoii z miarką i sypie do jakiejś matrycy proszek na każdą tabletkę. Dobry under w działaniu pewnie nie odbiega wiele od apteki z tym że nie mamy żadnej pewności bo nie podlega on żadnym standardom czy kontrolom. Apteka ma "kij nad głową", ale czasami i jej się wpadki zdarzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
dobry under ale ja we pl nie spodkałem sie z naprawde dobrym underem , kiedys panny kolezanka z psiarni przyniosła raport z analizy środków szkoda ze nie zeskanowałem środki były zarekwirowane jakiemys duzemu dilowie nie wnikałem w to i co choc był cały asortyment to w wiekszosci był prop, enan i deca , lub deca i prop , a tabsy to meta i metylo, nazwy rózne od wina poprzez bolda i orali cała gama , sterzenia jak juz w deklarowanym srodku było to co ma byc tez były rózne , dlatego co apteka to apteka , metka jelfy jest bardzo dobra , majac znajoma aptekarke lub lekarza zawsze mozna taniej załatwic dawki 30mg ed to jak dla mnie max przy 50mg zauwazyłem tylk wzmozona retencje wody , wiec bez sensu jest ładowanie wiecej niz 30mg, podobnie strzały co apteka to apteka , mnie przerazaja warunki w jakich 90%ug sie wytwarza dlatego całe zycie stawiam na apteke i bede stawial jedyne czego nie dostanie sie o tren , boldka mozna u weterynarza zakombinowac i jest taniej niz u dila 250ml boldeganu wychodzi tyle co 100ml niby weta od dila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanabol bd fake czy org

Następny temat

Realna ocena w trakcie cyklu

WHEY premium