SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MATEO - pytanie o "Doping"

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoje argumenty Boogie są oczywiście słuszne, informacja przed wejściem do działu to oczywiście komedia (tak jak informacje w sklepach, że alkocholu nie sprzedaje się młodzieży do lat 18 i nietrzeźwym) i ja jestem przeciwnikie SA nie brałem i nie wezmę aczkolwiek uważam, że dostęp do informacji jest ważny i niektórym może jednak troche pomóc bo uważam, że jak ktoś się napalił na walnięcie sobie paru strzałów to fakt, że nie ma działu doping nie odciągnie go od tego. Zgadza się, że SA zaśmiecają wizerunek kulturystyki, ale wykluczenie tego działu jest wg. mnie uciekaniem od problemu.
Pozdrowienia
P.S. Nie mam żadnego interesu by bronić tego działu bo praktycznie tam nie wchodzę

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Aha Lucek,Red - żeby nie było - doskonale zdaję sobie sprawę, że w większości wypadków takie wypowiedzi są wołaniem szaleńca do studni. Wg mnie jednak, czasami , tak dla zasady (prawdy, i może zdrowia psychicznego) - warto być Don Kichot'em. Pozdrawiam.
I jeszcze pytanie: Ilu osobom tak naprawdę pomoże, a ILE OSÓB ZACHĘCI?

BOOGIE WOOGIE

Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-10-18 09:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Nie jest to unikaniem tematu - tę sprawę można załatwić na bardzo wiele, nie aż tak bezczelnych sposobów jak żywiec w "Dopingu".

BOOGIE WOOGIE

Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-10-18 09:17:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4416 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ja dla mnie to możecie zlikwidować dział Doping, ale chcę mieć jakiś dostęp do informacji o anabolikach.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Skoro tak, ŻADEN PROBLEM - możesz wejść na różne strony (a jest ich trochę) o sterydach czy poczytać Zulaka w jednym z pism. Jeśli trochę bardziej Ci zależy - możesz pofatygować się do jednej z siłowni lub znaleźć klika tematycznych książek (medycznych jest dużo, ale są niezbyt interesujące, jest też parę wydawnictw w formie profesjonalnych poradników).
Ponawiam pytanie: Czy wg Was ten dział w zawoalowanej formie nie jest w pewnym sensie tak k.urewsko skonstruowany, że zachęca małolatów do brania?
(zanim odpowiecie- przypomnijcie sobie, jak mieliście naście lat, byliście napaleni na pakowanie i przeczytajcie ten topic od początku).

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
Boogie: moje pełne poparcie
Lucek: jesli przez dostep do informacji rozumiec publikowanie przez
fachowców w temacie artykułów nt szkodliwosci SAA ,skutków ubocznych itp
to sie zgadzam ,ale wówczas pisać posty w tym dziale mogłaby wybrana
grupa userów np Gochan,666 X-VENOM-X czy Ed ,a pozostali tylko czytać - jedynie w takiej formie ten dział
byłby typowo informacyjnym ,a nie propagującym stosowanie sterydów
zablokowanie działu przez abonament nic nie da ,bo jak goscia stac na
towar to i abonament wykupi ,a problem pozostanie





Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Kilop - trafiłeś w sedno.

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21075
Boogie: 100% poparcie !!!!!!!!!!

Przecież to jest Sportowe Forum Dyskusyjne - a sport to ponoć zdrowie, więc co tu robi dział z "koksami" to się chyba do zdrowia nie zalicza...???

Pozdrawiam

Dążenie do celu poprzez wytrwałość - to podstawa !!

Zmieniony przez - Adi-hi-tec w dniu 2002-10-18 11:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7492
boogie masz całkowitą racjie, sog dla ciebie.

POZDRAWIAM.

Filon

Filon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
po pierwsze boogie .. twoje teksty ostatnio mnie rozbrajają cyt "ociężały półmózg ze strzykawką wystającą z d.upy." - trafiłeś w sedno

... po drugie mam troche mieszane uczucia po tych wszystkich wypowiedziach .... z jednej strony zgadzam sie, ze obecny stan rzeczy tj.. ogolny dostep do Doping'u nie spełnia swojego zadania .... bo poprostu nie da sie zapanowac nad ta masa zajaranych malolatów i zawsze sie znajdzie ktos z watpliwa porada "jak walnać" .. z drugiej strony nie chce sie zegnac z tym dzialem bo nie wszyscy ktorzy tam zagladaja to maloletnie oszołomy ...


Doradca - Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Synergy 2002-2003

Następny temat

Prośba o zdjęcie moda

WHEY premium