SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASS XXL na czczo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tak robiłem na początku że piłem rano to musiałem sie zwalniać ze szkoły i iść do domu bo taka srakaka ze hooj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Ja bym zamienił domowy trening na prawdziwą siłownię. Wszyscy dziś się tak podniecają dietami, odżywkami, że... zapominają ćwiczyć. A podstawa to silny bodziec na treningu. Jak już on będzie, wówczas można przejść do kolejnego punktu czyli co i jak jeść.

Nawiasem mówiąc 200g gainera to ok. 800kcal, a nie 400, jak tu jeden z przedmówców zauważył. Niemniej - zainwestuj w karnet na siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tak robiłem na początku że piłem rano to musiałem sie zwalniać ze szkoły i iść do domu bo taka srakaka ze hooj



właśnie to miałem na myśli mówiąc żeby rano nie pił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2066
Wiad ja polecam zainwestowac tysiaka w sprzęt. Często jest tak że upadają siłownie i wyprzedają sprzęt za śmieszne pieniadze. Ja trafiłem na taką okazje i mam sporo sprzętu za niecałe 1100 zł, a rok na siłowni kosztuje cię ok 600zł (licząc najtanszy karnet 50zł/miesiąc) więc chyba się opłaca :)

Zmieniony przez - MajsterPro w dniu 2010-08-16 19:49:09

1.Masa 2.Siła 3.Szybkość 4.Rzeźba 5.Wytrzymałość 6.Brak kontuzji 7.Kondycja psychiczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85
Jeśli tak to pojdę na siłke,wykupie karnet i bede ćwiczył

"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie, nie opłaca się. Na mojej siłowni jest ok. 50 urządzeń. Wiem to z tego, że są numerowane. Trudno mi powiedzieć jaką ma powierzchnię, ale wiem, że właściciel płaci 15.000zł miesięcznie za jej wynajęcie. Na każdy mięsień masz kilka ćwiczeń. I jak tu porównać takie wyposażenie do Twojego domowego? To jest właśnie problem - ludziom się wydaje, że najważniejsze to kupić kreatynę i XXL, a sprzęt... a co tam sprzęt, kumpel ma gryf, ja mam odważniki jakieś tam ze złomu i jakoś to będzie... Bez silnego bodźca, skatowania mięśnia, często punktowego, odpowiednich wyciągów i sprawnych maszyn (a nie np. z demobilu jakieś tam poprzecierane linki) możesz jedynie się nabawić kontuzji lub tłuszczu od tego XXL, a nie efektów w postaci muskulatury. Pokaż mi kogokolwiek, kto zbudował solidną masę _MIĘŚNIOWĄ_ w domowych warunkach )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2066
no widzisz kolego, nie spróbowałeś wiec mało wiesz...
jak ty korzystasz z tych 50 urządzeń no to ci gratuluje, ot co mam pytanie, ile godzin na tym spedzasz? 5-6 czy w ogole nie wracasz do domu :D
swego czasu tez sporo chodzilem na silownie i wiesz co? nie widze roznicy.
rozumiem ze masz takie małe pomieszczenia w domu że dla ciebie sprzęt domowy to jest 2 hantle i drązek, wyobraź sobie że ja mam atlas z jednym stanowiskiem, ławke, 4 gryfy , wiosła i obciążeń ponad 130kg wiec mi w zupełności to wystarcza na dobry trening.(po pół roku jeszcze nic nie naprawiałem i nadal wszystko w dobry stanie)

Zmieniony przez - MajsterPro w dniu 2010-08-16 20:05:12

1.Masa 2.Siła 3.Szybkość 4.Rzeźba 5.Wytrzymałość 6.Brak kontuzji 7.Kondycja psychiczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Tak, z pewnością mało wiem... Myślę też, że czołowi polscy zawodnicy też z pewnością trenują po piwnicach
Tak, korzystam ze 40 urządzeń co najmniej. Nie codziennie, nawet nie raz w tygodniu, ale właśnie chcąc dostarczyć różnych bodźców mięśniom, zmieniając raz na jakiś czas plan treningowy, by organizm się nie przyzwyczaił i nadal reagował dobrze na bodziec w postaci treningu, rotuję urządzenia.
No to widzę, że faktycznie masz super-sprzęt. A bramkę masz? A suwnicę? Sztangielek nawet nie masz? O sprzęt aerobowy to już nawet nie zapytam... Pamiętaj też, że ponad 130kg niewiele mówi... ważniejsze jest to, co ile kg zmienia się ciężar na Twoim gryfie. Na mojej siłowni możesz naładować do 350kg z dokładnością co 2,5kg. Tyle mało kto bierze oczywiście, ale właśnie staram się uświadomić, że nie ciężar, a "skok" się liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2066
no to gratuluje, po tak świetnym treningu masz pewnie z 50 w łapie i 350 pewnie na serie sobie pizgasz.
widzisz ja nie jestem i nawet nie zamierzam być czołowym polskim zawodnikiem wiec nie obchodzi mnie jak oni trenują a dam ci ciekawostke ze przynajmniej 50% z nich tez kiedyś trenowało na swoich domowych siłowniach.
Dla twojej wiadomości mam hantle, nawet 2, o nich nawet nie wspomniałem bo to chyba podstawa. pozatym mam 18 lat i się jeszcze ucze wiec dla mnie domowa siłka jest swietnym rozwiazaniem, jak bede tak doskonaly jak ty pewnie bede chodzil na jakas specjalna silownie i cwiczyl na 70 sprzetach.
A jak chce robić jakieś rokordy, skoki czy jak ty to mowisz "dostarczyć róznych bodzcow mięśniom" to wydam sobie 5 zł za pojedynczy wstep na siłownie raz na tydzien lub dwa i tez jest za***iscie.

1.Masa 2.Siła 3.Szybkość 4.Rzeźba 5.Wytrzymałość 6.Brak kontuzji 7.Kondycja psychiczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
hantle i sztangielki to nie jest to samo. Ale masz rację - na początek, dla 18-latka to wystarczy. Sądziłem, że jesteś bardziej zaawansowany. Bo skoro suple to trochę bez sensu przy młodym wieku, niewielkim stażu i domówce.

W zasadzie jak wydasz 2 razy w tygodniu na porządną siłownię to wydaj i trzeci raz, bo na masę to 3, góra 4 razy na tydzień trening to max.

Tyle ode mnie - powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

APS White Lightning

Następny temat

Hierarchia?

forma lato