SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA + RZEZBA JAKI STACK ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Wiek: 21 lat
Staż treningowy 3 lata

Ćwicze jakieś 3 miesiące równocześnie na mase mięśniową i rzeźbe jak narazie efekty są zadowalające, moje pytanie brzmi jakiego stacka użyć,aby przyśpieszyć przyrost czystej masy mieśniowej myślałem na HP czy to dobry pomysł?

przed rozpoczęciem treningu 3 miesiące temu:
obwód ramienia : 35cm
obwód klaty: 97cm
obwód brzucha: 77-78cm

Po 3 miesiącach :
obwód ramienia : 38cm
obwód klaty: 106cm
obwód brzucha 75,5cm

Zależy mi na tym aby z brzucha jeszcze zlecial z 1-2 cm ale obwody innych czesci ciała nadal szły do góry jak narazie wychodzi ale chciałbym troche to przyśpieszyć,dlatego pytam jaki stack byłby najlepszy?
moja dieta oscyluje mniejwiecej na poziomie mojego zapotrzbowania kolorycznego. Białko : 2,4g/kg węglowoday 3,5-4g/kg tłuszcz 1g/kg. Co poradzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
NIC, 3 miechy to zdecydowanie za krotko.Skup sie na diecie i dobrym treningu.

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
wiesz ćwicze juz 3 lata , miałem 4 miesiace przerwy i teraz cwicze juz 3 miesiace, przedtem brałem cellpump,nitrobolon,x-pand, no-xplode, shock therahy + storm i co teraz mógłbym zarzucić hp bedzie dobre?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SW & FBW

Następny temat

biceps - pomozcie

WHEY premium