SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAM WIELKA PROŚBE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Szczerze-nie masz pojęcia o suplementacji, odżywianiu pewnie też, o treningu na 99% również. Moja rada-nie kupuj nic-po co masz być kolejną osobą bez podstaw kupującą tonę suplementów, mówiącą, że nic nie działa.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
lol znawca pokaż jakies foty-a o busterach azotowych masz pojęcie jak ja o balecie-https://www.sfd.pl/SPADKI_PO_NITROBOLONIE-t313931.html  itp-brałes nitro?wypowiadzasz się żeby cisnac teksty typu wiem wszystko itp

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Fotkę-jakbyś był uważny to byś widział. W takim razie sądzę, że jesteś bardzo dobrym znawcą baletu-będzie się do kogo zwracać z problemami z tej dziedziny.


Zmieniony przez - KOTC w dniu 2009-12-24 16:36:35

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
fotka fotką nie znasz mnie a wywalasz tekst typu nie znasz się na treningu itp itd

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
O widzę ,że już inna rozmowa. Z tego by tak wynikało... Skoro pompery są takie złe-bierz pojedynczą formę kreatyny-będzie widać co naprawdę działa.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
nitra i te inne gowienka sa oki ale jedna konkretna impreza 2 dniowa i wszystko leci,to jest po***ane!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
mono brałem kreatyny i działa dobrze prawdopodobnie wejde w białko zwiększe aeroby i dołoże nitro przed treningiem na dodanie ochoty

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
tak ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
to bedzie dobre

dobra motywacja kluczem do sukcesu :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA CYKL!!! (aż sam się boję) do przedyskutowania...

Następny temat

Pomoc w rospisce / dawkowanie

WHEY premium