SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M1T czy Pro-SD Dragon Nutrition

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
tak polece 20mg metanabolu i 20mg winstrolu i co mu sie stanie?

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-08-19 14:10:04

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Chłopy nie widziecie ze goscia interesuja tabsy! Nie wciskajcie mu propa bo i tak nie przybije

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Dokładnie, tylko orale :) z metą to mam do załatwienia db pharme i pmp (może lyka labs rowniez) Co do oxa to nie mam dostępu. na allegro jest ale nie wiadomo co tam siedzi. W jaką firmę celowac?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Jezeli chodzi o Pro SD to dzisiaij mija tydzien odkad biore 20mg/ed. Klepie dziadostwo, chociaz lekka przymułka i cisnienei w p***eczke wali ale tak to przy tym jest :) Dodam ze łacze z epistane. Pompka jest, ale na widoczne efekty jeszce z tydzien bedzie tzreba poczekac.

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
siła poszła już coś ?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
idzie siła i wytrzymałość

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Panowie zakupiłem sobie Pro Sd. Napiszcie czy solo to brać czy dokupić coś. Dzięki za odpowiedzi.

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
mozna solo i mozna łaczyc. Ja lece z epi, jestem w 3 tygodniu i jest dobrze :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Tylko teraz pytanie czy solo coś porobi ;) dawke myslę że 30mg zarzuce.

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
porobi napewno tyle ze przyrosty moga nie byc zatrwale. Zacznij od 10mg ewentualnie zwiekszac.
Ja wystartowałem od 20mg/ed teraz przezucilem sie na 30mg i tyle mam zamiar ciagnac do konca.
leci teraz pro sd 30mg/ed i epistane 40mg/ed. Cykla tak 6-7 tygodni na tym kombo

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop

Następny temat

odblok a wyjazd

WHEY premium