SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Młody-ambitny ;-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
Witam!!! Własnie zaczynam cwiczyc mam 17lat 185cm i 81kg... Kupiłem juz Universal Sterol Complex... Zastanawiam sie nad kupnem kreatyny...poniewaz chce przytyc jakies 4kg... Co mi polecanie biorac pod uwage moja mase??? Czy trafnym jest połaczenie kreatyny ze sterylami UNIVERSALA??? z gory dziekuje za rady...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
davids33 - hehe zaniedługo całe forum bedzie na ciebie patrzyło ( na ciebie i twoje dalsze wyniki) bo naprawde stary nieźle 80kg na wstępie aż dziw bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Podstawowe pytanie : Masz diete i dobrze rozpisany trening ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1169
Dieta i Trening ! to podstawa tego musisz sie zawsze trzymac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
za wczesnie na krete
takie przyrosty mozesz osiagnac bez tego bo dopiero zaczynasz

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
jak chcesz przytyć to kup sobie duuużo czekolady - dzennie ze 3 tabliczki załatwią sprawę
a serio to :
poczytaj jak i co należy jeść a czego się wystrzegać (dział diety)
sprawdż techniki treningu --- też fajny dział

poćwicz - popatrz jak reagujesz - dopracuj powyższe
dożuć suplementy ---- nigdy inaczej, szkoda czasu forsy i zachodu
4 kg to złapiesz tak szybko że nawet się nie obejrzysz (pod warunkiem że ... bo nic o Tobie nie wiemy )

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
Hmm trening taaaak rozpisany przez instruktora...Dieta hmmm gorzej ale staram sie jesc rzeczy wysoko-białkowe (serwatki) i o duzej ilosc weglowodanow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
To narazie duzo jedz , trenuj a odzywki zacznij brac za jakies pol roku albo za rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
to nie tak że masz nie brać pod żadnym pozoem supli teraz ... he he no nie

wyśrubuj dietę - to ważne abyś mógł poznać reakcje swojego ciała; bo jak inaczej ujawnisz braki ?
a na braki odrzyweczki - np gainer / bulk czy inne cudeńka

fakt na kretkę ciut za szybko - najpierw sie rozkręć

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
davids33 - podstawą w kulturystyce jest dieta. Wpadnij do działu odzywianie i tam ci pomogą w diecie patrz rowniez posty podwieszone.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
hmm ok...i jeszcze głuypie pytanie...niedawno na siłowni postanowiłem sie wyprobowac i wziałem na klate 80kg, 85kg do połowy...nie cwiczac wczesniej...jak myslicie ile bede brał po 2 miesiacach wraz z dobra dieta...??? Czy bedzie jakis postep??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
davids33 - trudno jednoznacznie stwierdzić ile weźmiesz przy dobrej diecie i ćwiczeniach , napewno więcej weźmiesz, 80kg jak dla osoby nie ćwiczącej to bardzo dobry wynik.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest roznica miedzy naturalna a syntetyczna VIT E?

Następny temat

Cykl

WHEY premium