SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Męski cellulitis - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2903
Cześć, ostatnio zauważyłem u siebie że mam cellulitis(?). Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Póki co badałem testosteron, prolaktynę i DHEA-SO4.

Wiek: 30 lat
Poziom tkanki tłuszczowej: 16,7%
Testosteron 611 ng/dl norma (200-800)
Prolaktyna 13,2 (norma 4.0 - 15,2)
DHEA-SO4 426 norma dla mojego wieku (160 - 449).

Co polecacie jeszcze zbadać? Estrogen, estradiol? Coś jeszcze? Czy jest możliwy wysoki wynik estrogenu przy takim wyniku tescia? Do jakiego lekarza najlepiej się udać?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Tak jest możliwy . Pozatym tutaj będzie powyżej 20% tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2903
Ważyłem się ostatnio na siłowni, wyszło mi dokładnie 16,7% BF, ale mam wrażenie że mam problem z retencją wody. Czasem jestem taki trochę bardziej wycięty, a czasem mnie zaleje tak że masakra. Czego to może być przyczyną?

Wrzucam zdjęcie zrobione dwa dni temu.





Zmieniony przez - Mateush_93 w dniu 25.01.2023 07:18:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Różnice w poziomie wody w organizmie zależą od wielu czynników na przykład ilości pitej wody w ilości spożywanych węglowodanów czy też ilości spożywanego sodu. To że waga na siłownię ci pokazała taki wynik to nie ma się nijak do rzeczywistości ponieważ wyniki na tych wagach są bardzo mylące rozjazd może być nawet o 10%, nie jest to w ogóle sposób na kontrolę. Owszem można się sugerować ale pod warunkiem że korzystasz z jednego i tego samego urządzenia w takich samych warunkach to wtedy możesz patrzeć na tendencję czy spada czy rośnie natomiast do samego wyniku nie ma co się odnosić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2903
Dzięki za odpowiedź. Co poradzilibyście na zwalczenie tego? Czy mogą być tego przyczyną jakieś problemy hormonalne?

Dodam, że 3 razy w tygodniu cwiczę siłowo do spodu, więc też nie mam trochę pomysłów.


Zmieniony przez - Mateush_93 w dniu 25.01.2023 15:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak ważyłeś się np po treningu to waga będzie zaniżać poziom BF, kolejna sprawa co to za waga, czy amalizator, jak za 1000 zeta to mozna miedzy bajki wsadzić wyniki, analizator taki już lepszy od 10 tysięcy w górę sie zaczynają
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Porządna redukcja załatwi temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2903
anubis84
jak ważyłeś się np po treningu to waga będzie zaniżać poziom BF, kolejna sprawa co to za waga, czy amalizator, jak za 1000 zeta to mozna miedzy bajki wsadzić wyniki, analizator taki już lepszy od 10 tysięcy w górę sie zaczynają


Właśnie przed treningiem, po energetyku i cytrulinie jeżeli to ma jakieś znaczenie. Szczerze mówiąc nie wiem dokladnie co to za analizator, ale mowicie ze patrzac na sylwetkę bedzie wiecej niż 20% BF? Kurde myślalem zeby iśc w masę jeszcze z 7 kg (ważę 78 kg przy wzroscie 178 cm), co byście radzili? redukcje jednak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Do lata/wakacji masz około 5 miesiecy, możesz dociąć przez miesiac, wejść na wyższe kalorie na około 2 miesiace a potem redukcja no chyba że na waakcjach Ci nie zależy by robić dylwetke
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Zdecydowanie redukcja tak jak wspomniałem wcześniej, teraz wchodzenie na dodatni bilans kaloryczny pogłębi tylko problem, bo będziesz budować wiecej tkanki tłuszczowej niż tkanki mięśniowej, a tkankę tłuszczową i tka będziesz musiał w końcu zredukować i tak, więc tylko będzie jej więcej do pozbycia się, co spowoduje, że po przeprowadzonej redukcji w późniejszym czasie zauważysz, że że wróciłeś do tego samego miejsca, więc stracisz tylko ten czas w którym byłeś na dodatnim bilansie oraz ten dodatkowy na pozbycie się nadmiarowego tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2903
Dzięki wielkie za odpowiedź, w takim razie tak zrobię :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatrucie zęba a trening

Następny temat

Leczenie zębów - koszt

WHEY premium