SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie zębów - koszt

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 350 Napisanych postów 864 Wiek 10 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3860
10.01 byłem na czyszczeniu zębów z kamienia-220zl,ale przy okazji okazalo sie ze mam..12 zebów do zrobienia-czesc to tylko prochnica,ale czesc trzeba bedzie kanałowo leczyc.1wizyte miałem 14 stycznia to zrobil 3 zeby z prochnica 500zl ,jutro juz niestety ale chyba kanalowo bedzie robił 2 zeby..Ile to moze kosztowac?Zmieszcze sie w 1000?

Zmieniony przez - Witebski w dniu 2023-01-25 10:11:19
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Z białkiem SZTOS łatwiej zdobędziesz prawdziwie SZTOS formę!

16 porcji w opakowaniu, w tym 19g białka w 1 porcji!

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1103 Napisanych postów 1292 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15227
Witam. Załeży ile kanałów w zębie itp . Dlatego ważne jest aby kontrolować co jakiś czas. Ja robię to tak że po zrobieniu dawno temu wszystkich zębów chodzę na kontrolę co pół roku. I ostatnia kontrola półroczna skończyła się pozytywnie tj. Żadnego zęba nie mam do zrobienia . Także na Twoim miejscu aby zredukować koszta, rozłożyłbym w czasie wszystkie wizyty u dentysty i później kontrolowałbym np co pół roku.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 350 Napisanych postów 864 Wiek 10 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3860
No ja olalem temat nie bylem 3 lata u dentysty,nic nie bolalo,tociemniejsze zeby to myslalem ze tylko kamien a nie prochnica.To jutro ma mi robic.Fatalnie to wyglada wiem

Zmieniony przez - Witebski w dniu 2023-01-25 13:49:54
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1103 Napisanych postów 1292 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15227
Nadrobisz to. Będzie więcej kosztowało ale później będzie lżej.
1

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5645 Napisanych postów 72701 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 733960
Niestety nikt z nas nie jest w stanie stwierdzić tego, ile to możliwe finalnie kosztować. Myślę, że nawet gdybyś spytał stomatologa przed leczeniem, to i tak mógłby mieć problem żeby określić dokładną sumę. W takiej sytuacji nie bardzo masz wyjście i jak najszybciej warto wyleczyć zepsute zęby, póki jeszcze jest taka możliwość. To co bez wątpienia możemy Tobie doradzić, to to, że na NFZ masz możliwość raz do roku darmowego przeglądu i usuwania kamienia z zębów. Jeżeli więc jesteś ubezpieczony, to warto kontrolować ich stan.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21185 Napisanych postów 70543 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 573305
O sprawy stomatologiczne oraz finansowe za w/w usługi pytaj lek stomatologa który będzie Ci te usługi świadczył.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no zobaczymy ile jutro mnie skasuje,a umowic na nastepna wizyte to i tak po 1o-czyli wyplacie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
JUTRO jestem umowionyh na 14,to to co nieco sie dowiem,1 wizyta kosztowala 500zl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 325 Napisanych postów 362 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2236
Niestety leczenie zębów jest bardzo drogie .. człowiek teraz żałuje że jak był gówniarzem i nie ogarniał tematu ze do 18-tego roku życia mógl np aparat założyć czy coś mam kilka osób w swoich znajomych którzy mieli aparaty na zębach i teraz zeby zdrowe równiutkie jak od linijki ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ja myślę że łączny koszt to będzie koło 3000 z 4-5 wizyt.No ale cierp ciało jakieś chciało 3 lata bez wizyty u dentysty i mam to co mam.Trzeba co pół roku iść na czyszczenie z kamienia i kontrolę.U mnie negatywny wpływ napewno ma też że palę 2 paczki papierosów pije że 3-kawy i lubię słodycze.Dentysta mi mówił że słodycze szkodzą bardziej niż fajki.Fajki mają wpływ głównie na kolor,ale jeśli chodzi o próchnicę to mówi że wszystko co ma cukier-czyli woda smakowa tez
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11015 Napisanych postów 157948 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1224413
U mnie w mieście 250 od zęba zwykle leczenie. Kanał x2 x3 w zależności jak. Mocno zaawansowany problem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Męski cellulitis - porady

Sztos